ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.07.2008

Către satisfăcător
Sub orice critică
Foarte nemulțumit

Nuuuuuuu la acest hotel

Hotelul este cat de cat OK, dar... Nu as mai merge acolo. Mancarea lasa de dorit. Bucataria este infecta. Paharele sunt de plastic si miros urat; daca nu esti atent s-ar putea sa te rujezi direct de pe pahar (nu prea le spala). Si daca ai ghinionul sa te cazeze pe partea cu bucataria e posibil sa-ti vina rau de la mirosul de mancare care vine de la bucatarie.

Plaja e cam murdara si la intrare in mare sunt pietre (f mari), incat trebuie sa intri in mare cu papucii de plaja.

In rest... nu as sfatui pe nimeni sa mearga acolo.

Trimis de laremilia in 27.07.08 11:47:17

VIZUALIZĂRI: 1320 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (laremilia); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

sandis81
[01.08.08 13:12:46]

Va rog mult de tot plec la acest hotel in august si asa cu inima indoita ,dupa ce v-am citit impresiile imi vine si mai greu,as vrea totusi mai multe detalii daca se poate daca nu vreti sa le scrieti aici adresa mea de mail este valeansandica@yahoo.com,trimitet-mi va rog mult un mail, este chiar atat de rau? Adica merita banii pe care ii platim sau o sa ne para rau?

laremiliaAUTOR REVIEW
[03.08.08 04:56:39]

Daca merita banii???? nu stiu.... depinde din ce punct de vedere priviti... eu nu am fost multumita. de exemplu noi am ajuns la ora 8.55 seara iar cina se termina la ora 9. nu prea am mai avut ce cina sa luam pt ca nu mai era mai nimic: putin orez, putin cus-cus, paste fierte, fara sos... pur si simplu fierte. si iarasi la micul dejun: niste salam rauuuu, carnati ... (aveam noroc ca aveau cereale si gem dar fara unt, ca ei nu mananca unt pe paine cu gem)...fara cuvinte; daca aveam noroc sa prindem omleta.. era bine, daca nu... .

Iar in privinta paharelor(ca tot m-am legat de ele) ar fi bine daca ati bea din cele de unica folosinta, pt ca cele din plastic... sunt groaznice, miros urat, dupa 2 zile nu mai suportam sa mai beau din ele.

Bucataria arata groaznic si nu prea au ventilatie f puternica in restaurant (pe caldurile ale toate miroseau urat). o sa vedeti ca in restaurant sunt de obicei salatele si prajiturile, iar de la caldura aia mirosea f urat in restaurant.

Ce sa mai spun... hotelul ala nu e tocmai o alegere buna. Eu nu as mai merge acolo. O sa vedeti: angajatii de la restaurant sunt f murdari (ii inteleg, muncesc de dimineata pana seara). F de treaba sunt cei din echipa de divertisment. Ne-am imprietenit cu ei si sunt chiar f de treaba. In rest... o sa vedeti... sunt f multi rusi... decat receptionerul si managerul general vb engleza... toti vb turca si rusa.

Si sa nu aveti ghinionul sa va cazeze pe partea cu bucataria (sa cereti camera in hotelul propriu-zis, nu in aripa cu doua etaje, ca aia e partea cu bucataria).. pt ca in fiecare zi o sa mirositi salatele alea acrite de la caldura.

Noi cand am fost, a fost f cald (de fapt sezonul la ei e pana in octombrie, deci o sa prindeti caldura). Bine ca este aer conditionat in camere pt ca altfel nu ai putea sa stai in caldura aia.

Daca mai vreti detalii... mai am multe de spus...oricum... incercati sa tratati totul normal, pt ca daca nu... o sa va stricati concediul.

Sejur placut.

inah*
[25.08.08 10:29:27]

tot ceea ce este mai sus este adevarat

Acest hotel cred ca ar trebui inchis avand in vedere cat este de mizerabil ...nu as mai merge nici gratis la acest hotel

[25.08.08 10:37:35]

ar fi super dac-ati ilustra si cu o poza-doua, macar, daca aveti cumva la indemana...

inah*, laremilia, sandis81
Alte impresii din această RUBRICĂGrand Paradise Hotel [Okurcalar]: