Mieszkanko kolo Zamku Apartment (unitate neclasificată)

27.08.2017
Avatar Alexandru17
înscris/ă în 16.05.17
AUG-2017
200 lei/noapte

Foarte bine

Recomand călduros. Un apart-hotel la cinci minute de Piața Palatului.

Cameră curată, drăguț mobilată - plus frigider, aragaz, cafetieră (gazda ne-a lăsat cafea, ceai, tot ce trebuia). Și un balcon îmbrăcat în iederă, cu priveliște către parc.

Preț 190 de zloți în august - cam 200 de lei. Dar luați în considerare că, din ce ne-am dat seama, proprietara mai are câteva apartamente în clădire, deci s-ar putea ca treaba cu balconul/priveliștea să nu se potrivească neapărat.

Un mic minus - cheia e lăsată la o vecină, și din acest motiv proprietara ne-a tot trimis rugăminți pe mail să-i zicem la ce ore ajungem (am fost cazați de două ori, câte o noapte).

Dar dacă sunteți mai organizați și mai puțin voluntari decât noi, n-o să vă deranjeze :)

Impresii încărcate de Alexandru17 in 27.08.2017 16:54:49

Validat / Publicat: 27.08.17 17:57:20

• A fost prima sa vizită/vacanţă în POLONIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Alexandru17); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3800 PMA (din 4 voturi) nota2
  • Coordonate GPS: 52.24610900 N, 21.01697700 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Mieszkanko kolo Zamku Apartment? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de Alexandru17? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[27.08.17 17:01:36]

@Alexandru17: Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 03&ridAnt=81323

Mutat în rubrica "Mieszkanko kolo Zamku Apartment, VARŞOVIA" (nou-creată pe sait)

- Alexandru17
[27.08.17 17:43:14]

@webmaster26: Da, harta este ok.

Poze din pacate nu am, n-am facut deloc pentru ca nici n-am stat decat cat sa dormim :)

[27.08.17 17:57:58]