ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.04.2010
ÎNSCRIS: 15.04.10
APR-2010
2 AD. + 1 COPII

Un palat al apelor

Este foarte frumos, ne-am simtit foarte bine, spatiul dedicat copiilor este foarte bine pus la punct, noi fiind cu un baietel de 1 an si 6 luni.

Am fost in cursul saptamanii cand erau in jur de 40-50 de persoane, deci a fost numai bine, am inteles ca in week-end e dezastru.

Totusi, mi-a placut mai mult la Miskolc Tapolca, dar despre asta voi povesti alta data.

-------Completari ulterioare la review-------------

Personalul s-a ocupat foarte bine de noi, inca de la intrare, i-a pus si baietelului bratara pe mana, de la vestiare ne-au indrumat spre lift, mi-a placut foarte mult zona dedicata copiilor, care are 3 piscine cu tot felul de animalute si jocuri de apa, o camera cu jucarii si activitati, camera de alaptat, camera de odihna sau masaj, un loc de joaca pt copii putin mai mari si multa curatenie.

Este loc special si pentru persoanele mai in varsta care vin la tratament, iar restul "bailor" sunt amenajate foarte frumos.

Mancarea foarte buna, am servit cate un gulas, putin picant, dar ieftin, nu mai stiu cat a fost.

Trimis de Alina Morar in 15.04.10 22:22:46

VIZUALIZĂRI: 2660 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Alina Morar); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
Reduceri pentru membrii AFA:
  • 10% reducere ptr orice membru inregistrat AmFostAcolo
Click pentru a solicita o ofertă personalizată

[15.04.10 22:32:33]

Alina, bine ne-ai gasit!

Utile impresii, dar parca mult prea putine pentru noi cei obisnuiti cu luxul amanuntelor. Fie-ti mila de noi si mai spune-ne si alte facilitati oferite de complex (cu ajutorul unui ecou). Pana atunci review-ul ramane fara cele 1000 PMA standard.

Mai mult, ai creat o noua sectiune pentru acest review cu toate ca exista deja Complexul aici, unde vor fi de-altfel si mutate impresiile de mai sus dupa validarea fotografiilor de catre unul din colegii mei.

Deci nu uitati vechea noastra rugaminte: verificati daca exista deja pe site locatia pe care doriti sa ni-l prezentati.

Multumesc!

Alina MorarAUTOR REVIEW
[15.04.10 22:53:25]

Vreau sa pun mai multe poze, dar nu am rabdare sa aleg tot cate una.

Fiind prima oara cand scriu si nestiind ce va iesi, am fost foarte strict la subiect. Personalul [....continuarea review-ului o gasiti in cadrul review-ului]

[15.04.10 23:01:53]

"Fiind prima oara cand scriu si nestiind ce va iesi, am fost foarte strict la subiect."

...iesi bine, nu-ti face griji. Date fiind completarile aduse, repun in drepturi si review-ul (a reprimit cele 1000 PMA).

De asemenea, a fost mutat la sectiunea deja existenta, sectiunea "dublura" va fi stearsa de pe site.

Spor la scris!

biancuta
[15.04.10 23:38:50]

Interesant acest review si pozele sunt frumoase. Ai un vot.

Am impresia ca pozele P02 si P04 sunt identice.

[15.04.10 23:45:59]

Intr-adevar! Am sters una din ele. Multumim Biancuta

creivean
[22.11.10 21:11:52]

Ştiam că ai fost zilele trecute, cu năşica ta. Văd că ai urcat şi poze proaspete (iar ai trecut pe lângă casa mea, fără să claxonezi!!!). Ce noutăţi ai. Cum sunt preţurile/aglomeraţia/distracţia în Noiembrie? Din P12, văd că la mâncare preţurile-s mici de tot. Iar în P10 este bazinul Mediteraneean, unde am stat noi as' vară.

Alina MorarAUTOR REVIEW
[22.11.10 21:47:11]

Din pacate nasica nu a mai venit, a intervenit ceva. Am fost 4 persoane, ne-am rezervat si platit avans la Casa Miklos de Rev. Am ales aceasta casa deoarece e micuta, doar pentru 6-7 persoane. Noi suntem 7 cu Ianis.

La Aqua Palace a fost foarte bine, efectiv m-am relaxat total, de 2 ani nu am mai simtit asa ceva, din cauza ca nu l-am dus si pe Ianis. Data trecuta am stat mai mult doar la etajul pentru copii. Noi acum ne-am facut Rev-ul, pentru ca o sa-l ducem si pe Ianis si parca vad ca tot dupa el trebuie sa fiu.

Preturile sunt la fel ca si in primavara, lume nu a fost asa de multa, cum auzeam. In primavara daca erau 50 de persoane. Ce nu mi-a placut a fost ca mi-am luat cascaval pane si era semipreparat, era cumparat.

A fost bine.

Era ciudat... afara era foarte cald si noi eram inchisi acolo.

Data viitoare iesi in drum si fa-mi cu mana Asta va fi in 31 dec. seara.

Alina Morar, biancuta, LADYHAWK
Alte impresii din această RUBRICĂAqua-Palace Hajduszoboszlo:

Reduceri pentru membrii AFA:
  • 10% reducere ptr orice membru inregistrat AmFostAcolo -
    IMPORTANT: pentru biletele consumate pana in 9 martie, reducerea este de 20%
    Solicitarile se pot trimite in limba romana
Click pentru a solicita o ofertă personalizată

• pagină generată în 0.07181191444397 sec