Ammon Hotel (ex Zamfira) [Venus]

înscris/ă în 26.08.17
AUG-2017
1000euro

Am fost la hotel Ammon-Venus

Ne-am intors ieri de pe litoralul romanesc.

Cred ca am facut o alegere ffff... buna cu hotel Ammon.

Curat, liniste, oameni amabili, nu prea le simti prezenta.

Micul dejun destul de diversificat.

Personalul a fost cam depasit primele zile de multi romani care nu erau pe lista de mic dejun dar se repezisera pe bufetul suedez. Pana la urma s-a remediat si a aparut o domnisoara care te intreba discred la ce camera stai.

Foarte aproape de plaja (cca. 5 min. de mers pe jos).

De mancat, am mancat la terasa Larisa (pranzul) iar seara la Carul cu scoici (foate buna saramura de crap si scoicile in cochilie) si la Pizza Antique (in Jupiter). Am incercat si in alta parte, dar pe acestea vi le recomand cu placere.

O mini vacanta reusita, facand abstractie de necivilizatia care ne domina.

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de inimos in 26.08.2017 14:04:15

Validat / Publicat: 26.08.17 15:02:02

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (inimos); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 4 voturi) nota2
  • Coordonate GPS ale acestui obiectiv: 43.84673900 N, 28.59692600 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Ammon Hotel (ex Zamfira) [Venus]? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de inimos? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[26.08.17 15:01:35]

@inimos: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 98&ridAnt=81286

- Hotel Ammon
[16.09.17 01:39:21]
NB: este (sau a fost) reprezentant al unității

@inimos: Va multumim frumos pentru cuvintele frumoase oferite hotelului Ammon.

Ne bucuram ca v-ati simtit bine si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente aparute pe durata sejurului dumneavoastra.

Va mai asteptam cu drag.

Cu stima,

Conducerea Ammon.