Aquasis Deluxe Resort & Spa

JUL-2017
REGIM MASĂ All inclusiv
+ COPII: 4 -- varsta: 8 & 5 & 13 ani

Un sejur de vis!

Nu de mult timp ne-am întors din vacanta!

Un hotel mare si frumos!

Ce sa zic nemaipomenit.

Plaja curata cu nisip fin si marea caldă cu o mulțime de pestisori.

Piscinele mari cu apă încălzită.

Toboganele excepționale, perfecte pentru cei ce cauta senzati tari.

,,Restaurantul, neîncăpător" (găsiți loc nu va speriati). Mâncarea buna si diversificată la fel si băutură.

Distracția la cel mai înalt nivel. Seara tot felul de reprezentanții ce te lasa cu gura căscată.

Shoping puteți face în bazarul Mavisehir la 10 min mers cu masina si outlet-ul Novada din Soke la o ora de mers cu masina.

Tot pt cei cu senzati tari puteți sări de pe ponton în mare.

Camerele mari si curate cu mini-bar free.

Cu toate cele spuse m-aș întoarce numai de cat!

Recomand cu toată încrederea.

Impresii încărcate de andrey26 in 24.08.2017 19:43:30

Validat / Publicat: 24.08.17 20:26:15

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Kusadasi hotel Batihan si Palm Wings si Side hotel J'adore.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Bulgaria stațiuni Albena Sunny Beach si Nessebar

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (andrey26); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  5850 PMA (din 9 voturi) nota2

[24.08.17 20:25:33]

@andrey26: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 80&ridAnt=81206

Setul de impresii şi recomandări aparţinând unui autor sub 16 ani, va fi publicat, cf Regulamentului (Cap.1 sect.B pct.12), fără note.

- cosminap
[24.08.17 20:34:12]

Prețul este pentru toată gaşca?!? Mi se pare foarte bun!

- narcisa
[25.08.17 09:42:39]

La cina in "restaurantul neincapator" mai gasesti locuri, dar masa? Cum e cu masa? E debarasata? Anul trecut personalul din restaurant nu facea fata la subiectul asta. Anul trecut apa din piscina era incalzita doar de soare. Daca anul asta au sistem care incalzeste apa din piscina, bravo lor!

- andrey26
[22.06.18 22:29:26]

Depinde foarte mult de cand ajungi la masa. Tot timpul eu am mers de cand se deschidea și era foarte bine, dacă ajungeai mai târziu nu este o problemă sigur vei gasi o masa. Mâncarea era pe gustul tuturor!

Publicitate    [11.11.19 22:00:24]