Flora Hotel

BUC─éT─éRIE ┼×I MAS─é:

Sub orice critic─â
PLAJA ┼či MAREA

Mul╚Ťumit, mici obiec╚Ťii

[Nu sunt ├«n masur─â s─â m─â pronun╚Ť]

*PMM = Pre╚Ť Minim MEDIU / Camer─â, ├«n cursul anului

Nu recomand!!! ­čśö

Buna ziua,

├Änc─â suntem caza╚Ťi la acest hotel­čś×, mai avem de stat 2 nop╚Ťi.

Am achizi╚Ťionat biletul in luna mai: 2 persoane, 6 nop╚Ťi, mic dejun inclus si m├óncare in valoare de 100lei/persoana/zi. Ne a╚Öteptam la un concediu pl─âcut...

Ajun╚Öi aici, descoperim ca unul din restaurante este ├«nchis si ca avem bufet suedez, adic─â m├óncare la discretie­čśé­čśé­čśé.

Ok... reu╚Öim in cele din urma sa ne cazam: camera urat mirositoare, aerul condi╚Ťionat este pe post de ventilator, geamul doar rabatat, mochete murdare, la bai curge apa peste tot.

In ceea ce prive╚Öte m├óncarea suntem foarte dezam─âgi╚Ťi.

La micul dejun avem zilnic același lucru.

Pentru pr├ónz si cina avem tot bufet suedez, de o s─âpt─âm├óna avem cam aceea╚Öi m├óncare, maxim 6 feluri de mancare. De cele mai multe ori avem norocul sa nu mai g─âsim m├óncare, sau ceea ce nu se consuma sa fie rece ­čśč.

Sambata seara am avut macrou, 2 tavi pline, am întrebat daca avem si usturoi?? - mi s-a ras in fata... de parca as fi cerut cine știe ce sos.

Duminica la pranz din nou macrou, acum avea si ceva lamaie­čśé, duminica seara iar macrou, au mai ad─âugat ceva legume­čś│.

Fructele dispar imediat... daca ii intrebi, ├«╚Ťi r─âspund ca nu mai au, dar peste 10 minute mai g─âsesc c├óteva in depozit. Apa plata nu avem de 2 zile.

Ieri nu am reu╚Öit sa ajung la pr├ónz, si i-a ├«ntrebat so╚Ťul daca poate sa ├«mi aduc─â ceva in camera, i-au r─âspuns ca nu prea au voie... dar fac excep╚Ťie... si azi de diminea╚Ťa au plecat doi b─ârba╚Ťi cu farfuriile pline de c├órna╚Ťi si crenvursti fix de l├óng─â ╚Öeful de sala (mai f─âcuser─â o excep╚Ťie...).

Cafea poti consuma doar diminea╚Ťa, la pr├ónz si seara aparatele sunt oprite. Seara pe terasa nu se aprind luminile, daca vrei m─ân├ónci la lumina lunii!

Am mers la receptie sa întrebam cum facem?? Sincer, aia nu e mâncare de 200 lei / zi / 2 persoane! Răspunsul a fost: dar ce nu va convine? Aveti All-Inclusive!!!

Ne-au spus sa sunam la agen╚Ťie, dar ei nu ne vor da banii ├«napoi.

Am sunat si la agen╚Ťie, si au spus ca nu ╚Ötiau acest am─ânunt si ca vor face o sesizare, si poate vor reu╚Öi sa ne dea banii ├«napoi sa m├óncam in alta parte (pentru perioada r─âmas─â), dar nu au reu╚Öit sa ob╚Ťin─â nici at├ót!! ­čś×

Daca dori╚Ťi o vacan╚Ťa lini╚Ötita, evita╚Ťi cat de mult pute╚Ťi acest hotel! ­čś×

Impresii încărcate de Dan@ in 21.08.2017 19:14:56

Validat / Publicat: 21.08.17 19:48:11

VIZUALIZ─éRI: 1580

NOT─é: P─ârerile ╚Öi recomandarile din articol apar╚Ťin integral autorului (Dan@); ├«n lipsa unor alte preciz─âri explicite, ele nu pot fi considerate recomand─âri sau contrarecomand─âri din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
AmFostAcolo.ro nu poate garanta calitatea, relevan╚Ťa, exactitatea, persisten╚Ťa ori conformitatea (cu astept─âri ╚Öi preferinte posibil particulare ale fiecarui cititor) impresiilor si recomand─ârilor din articole; deasemenea, responsabilitatea legal─â pentru afirma╚Ťiile f─âcute in articol revine integral ╚Öi in mod exclusiv autorului (cf "Termenilor ╚Öi conditiilor de folosire a site-ului"); AmFostAcolo.ro sau administratorii s─âi neput├ónd fi f─âcuti r─âspunz─âtori ├«n privinta corectitudinii ori efectelor de orice natur─â. 0
IMPORTANT: Eventualul drept la replic─â din partea proprietarilor este BINEVENIT, ├ÄNCURAJAT ╚Öi SALUTAT, fiind esen╚Ťial pentru formarea unei opinii ├«n c├ót mai complet─â cuno╚Ötin╚Ť─â de cauz─â. Proprietarii sau reprezentan╚Ťii unit─âtilor de cazare ├«╚Öi pot exercita dreptul la replic─â fie scriind un ECOU la acest articol, fie ini╚Ťiind un articol nou, cu titlul "Dreptul la replic─â".
De┼úine┼úi ori administra┼úi o unitate hotelier─â? AFA v─â ofer─â pachetul de promovare CONTACT AFI╚śEAZ─é [+]
Dac─â impresiile de mai sus v-au impresionat prin utilitate, calitate etc folosi╚Ťi linkurile de mai jos, prin care pute╚Ťi acorda articolului un BONUS ├«n Puncte de Mul╚Ťumire-Apreciere (PMA) articolului.

Pute╚Ťi VOTA acest articol:

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4500 PMA (din 7 voturi) nota2

ECOURI la acest articol [p─âreri; ├«ntreb─âri/solicit─âri adresate autorului etc]

[21.08.17 19:28:46]
┬╗ mesaj pers

@Dan@: bun-venit ├«n comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mul┼úumim pentru impresii, te a┼čtept─âm ┼či cu alte recomand─âri din vacan┼úele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

De┼či de multe ori nu public─âm impresiile scrise "live" din sejur, ├«n cazul de fa┼ú─â vom face o excep┼úie, ├«n scopul facilit─ârii lu─ârii leg─âturii cu voi ÔÇö de c─âtre al┼úi turi┼čti, care probabil vor ajunge acolo, unii ├«n scurt timp! ÔÇö c├ót sunte┼úi ├«nc─â ├«n sejur, pentru posibile ├«ntreb─âri / r─âspunsuri, de multe ori foarte utile ÔÇö ├«n direct, de la "fa┼úa locului".

Complet─âri, ajust─âri (inclusiv ├«n privin┼úa notelor ┼či calificativelor acordate) ÔÇö pot fi aduse prin rubrica ecouri, la finalul sejurului.

C├óteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult dec├ót binevenite ÔÇö at├ót ca ilustra┼úie a textului, c├ót ┼či ca informa┼úie util─â, ele fiind c─âutate, apreciate (┼či solicitate) de cititorii interesa┼úi ├«n aceast─â destina┼úie... Po┼úi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 84&ridAnt=81054

LINK AICI [click, apoi copia╚Ťi adresa din browser]
- Alex_Macedo
[21.08.17 22:17:30]
┬╗ mesaj pers

Stimat─â doamn─â!

Mai rezista╚Ťi ├«n... Afganistan?

Cu stim─â!

LINK AICI [click, apoi copia╚Ťi adresa din browser]

Nu sunte╚Ťi autentificat/─â, nu pute╚Ťi scrie sau trimite ecouri

AVE╚ÜI cont pe AFA? ÔÇö v─â pute╚Ťi autentifica mai jos

Dac─â nu mai tine╚Ťi minte numele sau parola - folosi╚Ťi facilitatea "Recuperare date cont"

Nu ave╚Ťi cont pe sait? ÔÇö v─â pute╚Ťi crea rapid unul: click aici

POZE ATA╚śATE ARTICOLULUI

Vezi eventual "Alte fotografii din aceast─â destina╚Ťie" (├«ncarcate de al╚Ťi utilizatori)

C─éUTARE
C─âuta╚Ťi un hotel, sau o sta╚Ťiune sau un user? Tasta╚Ťi primele 4-5-6 litere mai jos ╚Öi ap─âsa╚Ťi CAUT─é DESTINA╚ÜIE
╚śir de c─âutare
Pentru a c─âuta orice altceva, ├«n stilul ├«n care c─âuta┼úi cu Google, folosi╚Ťi c─âsuta de mai jos:

pagin─â generat─â in 0.0779929161072 sec