Pensiunea Casa Firu

DIN Ramnicu-Valcea
înscris/ă în 01.09.11
AUG-2017
+ COPII: 2 -- varsta: 10,5

review încărcat de pe telefon!

Un loc minunat de petrecut concediul!

Am petrecut un sejur minunat la casa Firu, împreună cu cei doi copii, unde am fost întâmpinați de o gazda extrem de amabila.

Mâncarea a fost excelenta, iar cazarea pe măsură.

Recomand din toată inima, mai ales familiilor cu copii care pot petrece seri liniștite în gradina din fata casei. Noi cu siguranță vom reveni.

Mulțumim pe aceasta cale domnului Firu și familiei dumnealui pentru amabilitatea și grija acestora ca noi sa ne simțim minunat.

Pensiunea se afla la aproximativ 300-400m de epava, deci cam 5-10 minute de mers pe jos.

Impresii încărcate de lucdav in 13.08.2017 14:22:21

Validat / Publicat: 13.08.17 17:05:19

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (lucdav); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2
  • Coordonate GPS ale acestui obiectiv: 43.95897800 N, 28.63941000 E - neconfirmate încă
  • Ai fost acolo, la Pensiunea Casa Firu? - Scrie impresii / Incarcă foto din sejur
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de lucdav? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[13.08.17 17:05:07]

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 62&ridAnt=80577

• Cătălin și Elena (Jun.2017) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 25.06.17 de Elena bl din CODLEA [BV]) - RECOMANDĂ
  • Placut impresionat (Jun.2016) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 23.06.16 de adryan80 din POPEşTI-LEORDENI [IF]) - RECOMANDĂ
  • O vacanta reusita (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 24.06.14 de gubavu din MIOVENI) - RECOMANDĂ
  • INFO: