Palace Hotel

înscris/ă în 12.08.17
JUL-2017
REGIM MASĂ Md

Dezamagire

Am plătit cu 2 luni inainte un avans la H. Palace in Sinaia pentru un apartament de 4 stele... si stupoare, alergam cu sotul meu dupa molii sa le omoram.

Am făcut fotografii, le-am arătat celor de la receptie... aveau in dulap si otrava contra moliilor, agățată de umeras.

Ne-am cerut dupa 1 ora banii inapoi, iar in fata probelor i-am primit.

Ne-am cazat la alt hotel, tot de 4 stele... diferenta fiind intre ele de multe stele.

Oricum, prima zi de concediu a fost compromisa! Dorim sa nu mai pățească nimeni asa ceva... la un hotel de 4 stele!!!

Impresii încărcate de Bisu in 12.08.2017 16:27:55

Validat / Publicat: 12.08.17 19:43:59

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Bisu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2

[12.08.17 19:43:30]

@Bisu: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Articolul va fi publicat FĂRĂ NOTE, cf. Regulamentului - nu aţi fost cazați efectiv la această unitate.

Ne-am cazat la alt hotel, tot de 4 stele

Unde ați stat, la care hotel?

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

• Nu merită să mergeţi (Nov.2017) - punctaj satisfactie: 4.40 (scris in 01.12.17 de Tori din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Lipsa de politete la receptie (Feb.2017) - punctaj satisfactie: 7.35 (scris in 08.02.17 de Adrian RR din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Nuuuuu recomand (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 4.25 (scris in 15.08.15 de grioso din ARAD) - NU RECOMANDĂ
  • Cosmar (Jul.2015) - punctaj satisfactie: 3.00 (scris in 18.07.15 de ionutz din RM VALCEA) - NU RECOMANDĂ
  • Mai bine vis-a-vis decat aci! (May.2015) - punctaj satisfactie: 8.25 (scris in 21.05.15 de savin512 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Nu va cazati aici!!! (Apr.2015) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 09.11.15 de ciumpor din GALATI)
  • Daca aveti de ales evitati! (May.2014) - punctaj satisfactie: 5.00 (scris in 12.05.14 de snics din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ