Motel Cernica

înscris/ă în 12.08.17
JUL-2017
TIP: COLEGI

Motel Cernica

Tin sa precizez ca patronul motelului este un om [...]

pe langa asta tinand strict de motel curatenia se face odata la 2 sapt

daca ii rogi frumos in baie de fiecare data este un miros insuportabil

iar prosoape odata la 5 zile si alea mai murdare decat cele de le schimbau,

wi fi existent dar nu merge

micul dejun 3 zile pe sapt comestibil 3 zile naspa

iar camera mea era langa grajdul unde tineau caprele si numai zic ce miros era...

Impresii încărcate de SnkAgn in 12.08.2017 12:44:16

Validat / Publicat: 12.08.17 14:20:07

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Brasov, Eforie N, Constanta, Jupiter, Neptun, Ploiesti, Bacau

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (SnkAgn); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[12.08.17 14:17:46]

Am editat titlul original - ”Motel Cernica 5 stele”, înlocuind-ul cu cel actual. Pe AmFostAcolo nu apreciem astfel de ”mijto”-uri

Jignirile nu sunt nici ele acceptabile, la noi, motiv pentru care am șters ”epitetele” la adresa patronului.

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

• Motel Cernica (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 4.40 (scris in 11.08.17 de eneflorin755 din ALEXANDRIA) - NU RECOMANDĂ
  • Cazare ok (May.2013) - punctaj satisfactie: 9.25 (scris in 17.06.13 de adutza_ghiocel din GALATI) - RECOMANDĂ
  • Motel Cernica un fiasco (Aug.2009) - punctaj satisfactie: 7.75 (scris in 16.07.11 de daniela_zeca* din CLUJ NAPOCA) - NU RECOMANDĂ

pagină generată in 0.682152032852 sec