Asena Hotel

REGIM MASĂ DP
900 Euro
+ COPII: 2 -- varsta: 17 si 12 ani

Mici imbunatatiri

Intrucat merg de mai multi ani la Asena, am putut observa anul acesta cateva mici imbunatatiri la capitolul atmosfera interna: sunt mai prietenosi comparativ cu anul trecut, net-ul functioneaza putin mai bine (pe etaje, nu si la receptie), curatenie in camere zilnic.

Receptionerii amabili, la cererea mea mi-au dat camere exact pe latura hotelului dorita de mine.

Echipa de debarasare mese era prompta.

Mancarea (ca de obicei) destula si diversificata, asa incat si cei cu copii mai mici nu au intampinat probleme.

Impresii încărcate de daniel in 10.08.2017 09:17:26

Validat / Publicat: 10.08.17 11:01:47

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Cannakale, Kusadasi, Istanbul

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (daniel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[10.08.17 10:06:59]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 70&ridAnt=80420

- andreeamdl
[06.02.18 11:49:02]

Buna ziua! Mai este valabil serviciul de all inclusive, de sus, de pe terasa? Sau acum mesele in regim all inclusive se iau in restaurantul din fata hotelului?

- daniel
[07.02.18 12:12:49]

@andreeamdl: Sall. Mesele incluse se iau pe terasa. In fata hotelului consuma cei care cumpara de la barul aflat la parter

- andreeamdl
[07.02.18 13:13:09]

Multumesc frumos! Am vazut ca vizitati des hotelul Asena, eu l-am vizitat doar o data, prin 2010 daca nu ma insel, dar vreau ca in aceasta vara sa merg din nou! Prin ce agentie ati fost?

[05.08.19 15:10:32]

Autorul acestui articol a încărcat recent un al treilea set de impresii din această destinație.

AmFostAcolo sprijină și încurajează astfel de "actualizări", considerându-le benefice pentru evidențierea evoluției în timp a calității serviciilor și condițiilor oferite etc.

Cum însă Regulamentul nu admite 3 sau mai multe seturi de impresii CU NOTE din partea aceluiași autor (vezi punctul B.10) - articolul de față va fi republicat FĂRĂ NOTE (ptr a respecta regula "maxim 2 seturi de evaluări ale unei destinații de cazare din partea aceluiași "evaluator").

Publicitate    [14.12.19 01:10:42]

• Nimic schimbat (Jul.2019) - punctaj satisfactie: 8.50 (scris in 05.08.19 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Hotel OK (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 8.90 (scris in 26.11.18 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Foarte bine (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 10.01.18 de Evellyna din REşIţA) - RECOMANDĂ
  • Asena / schimbari (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 8.70 (scris in 29.07.16 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Dezamagitor (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 2.50 (scris in 05.07.14 de Myriy din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Minunat! (May.2013) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 02.06.13 de AsiiRomani din NüRNBEG-GERMANIA) - RECOMANDĂ
  • INFO: