ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 29.07.2017
ÎNSCRIS: 08.07.15
JUL-2017

încărcat de pe telefon!

Nu recomand! Hotel Dolphin 4* Constantin si Elena

Recent ne-am intors din concediu fiind cazati la hotelul Dophin 4* din Constantin si Elena.

Am plecat putin rezervati citind rewiurile, dar ceea ce am vazut a fost mai rau decat ceea ce am citit.

Pentru cei care urmeaza sa mergeti pentru ca aveti bilete, va recomand sa nu folositi toaleta de la et1... (e ceva de nedescris, un miros de te ustura ochii. iesi lacrimand), nici in gara la Obor nu e asa... Nu am inteles de ce lipsa asta de inters din partea lor, mai ales ca am vazut ca au destul personal... Folositi toaleta de la et 2, e ok.

Primul impact la sala de mese, geamurile foarte murdare... pacat e un detaliu care conteaza... pur si simplu erau atat de murdare ca iti atrageau atentia.

Am primit camera 418 Vip (era o maissoneta),

Mobila foarte veche si deteriorata pentru 4 stele, la usa dulapului ii atarna cantul, frigider nu exista in nici o camera a hotelului in conditiile in care hotelul era de 4 stele.

Bomboana de pe tort a fost in ultima seara cand a plouat torential, noi fiind pe tereasa barului am intrat in interor... a plouat atat de tare incat a intrat apa in interiorul barului, angajati au incercat sa scoata apa cu un mop dupa care s-au plictisit si Surpriza, cineva a aparut cu PROSOAPELE CARE SE DAU TURISTILOR LA PLAJA SI AU STERS CU ELE PE JOS, o sa regasiti o poza atasata pentru ca am reusit sa fac poza.

Si pentru ca fusese destul ce vazusem... am plecat la somn dar surpriza "ploua in maissoneta"... M -am pus in pat... patul fleasca. pica din tavan.

Am dat fuga la receptie, au venit si au vazut si au dat din umeri ca nu mai aveau camere... fiind o ora tarzie si ultima noapte nu mai aveam chef nici sa strang si sa mut bagajul, am mutat patul putin si ne-am culcat la capatul celalalt.

Si nu am fost singuri care au patit asa.

Mancarea nu foarte diversificata dar nu am facut foamea. Aveau cateva restaurante cu specific la care puteai lua masa... cel asiatic... gril@bbq, italian.

Inghetata a fost ok, hot dog., compoturi intre mese. Pe plaja aveam un bar si se serveau si burgeri, cartofi prajiti, nuggets. etc

Piscinele sunt super ok, copii s-au distrat. Curtea hotelui este destul de ingrijita, pacat de interior! Ne-am bucurat de ce am gasit in exteriorul hotelului, nu in interior.

Nu face de 4*.

Trimis de nicoplici in 29.07.17 22:50:50
Validat / Publicat: 30.07.17 10:46:14
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Obzor -Sunrise Resort Kavarna-Topola Skies

VIZUALIZĂRI: 1175 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (nicoplici); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

webmaster45 [29.07.17 23:27:30] »

@nicoplici: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Dolphin Hotel, SF CONSTANTIN ȘI ELENA" (deja existentă pe sait)

nicoplici
Alte impresii din această RUBRICĂDolphin Hotel: