Toaca Bellevue Hotel

DIN Botosani
înscris/ă în 29.07.17
MEMBRU: CHIBIȚ
JUL-2017
REGIM MASĂ Nunta - cost separat dar foarte avantajos.
200 cazare

O nunta de vis intr-o locatie de poveste!

O nunta de vis intr-o locatie de poveste!

Dupa lungi asteptari data nuntii noastre - 15 Iulie 2017- se apropia cu pasi repezi, iar o neliniste guverna asupra locatiei in urma unor zvonuri. Si iata-ne in momentul in care un pic stingheri paseam pe usa restaurantului Toaca. Placut surprinsi de privelistea imbietoare a muntilor, de aerul tare si amabilitatea personalului, incepea sa capete contur ceea ce avea sa fie nunta noastra.

Toate temerile ne-au fost spulberate in momentul in care ni s-au prezentat rapoartele tuturor analizelor si totodata modul transparent de operare al hotelului.

Tinem sa multumim in mod special managerului C. Dani, care s-a ridicat la standardele noastre si a dat dovada de un profesionalism exceptional. Atat eu cat si sotul meu, avand experienta ca manageri generali in domeniu, de peste 8 ani, nu avem decat cuvinte de lauda la adresa Hotelului Toaca si a personalului. Minutiozitatea si atentia la detaliu au facut diferenta, iar Dani a fost cel care le-a pus in practica si a fost trup si suflet alaturi de noi.

Deasemenea, pe aceasta cale am dori sa-i multumim si Domnului N. care a vegheat indeaproape organizarea evenimentului nostru si ne-a asigurat ca va fi un succes, ceea ce a si fost.

Calitatea serviciilor oferite, un meniu foarte gustos si de inalta calitate, amabilitatea si profesionalismul personalului au facut din nunta noastra un eveniment de neuitat, asa ca recomandam cu cea mai mare incredere Hotelul Toaca.

Toti invitatii nostri ne-au oferit doar feedback-uri pozitive si au mentionat ca a fost cea mai frumoasa nunta la care au participat in ultimii ani.

Asadar, bravo Dani / Toaca Bellvue si la mai multe evenimente de genul!

PS: am avut si 10 camere inchiriate si iarasi am fost placut impresionati de serviciile oferite, de curatenie si de privelistile care pur si simplu iti taiau respiratia.

Impresii încărcate de Camy_bt in 29.07.2017 11:27:45

Validat / Publicat: 29.07.17 12:21:51

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Sinaia, Brasov, Iasi, Sibiu, Sighisoara...
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Ibiza, Palma de Mallorca, Barcelona, Amsterdam, Londra, Paris, Istanbul, Zakyntos, Frankfurt.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Camy_bt); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  1 PMA (din 1 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[29.07.17 12:21:07]

Conform regulamentului art. 14, secț. B

Articolele care descriu nunţi, botezuri, banchete, alte evenimente private — organizate, evident, în condiţii cu totul particulare — nu sunt acceptate în concurs = se publică fără PMA. În plus, articolele se publică FĂRĂ NOTE (notele nu sunt relevante pentru condiţii de cazare sau de servire a mesei etc din postura unui turist)