Royal Alhambra Palace Hotel [Colakli]

înscris/ă în 04.03.16
JUN-2017
REGIM MASĂ ai

Experienta turceasca 5*+

Am fost cazati la acest hotel la sfarsitul lunii iunie. Recomand cu toata caldura, hotelul este minunat, foarte curat, foarte mare, toata lumea a fost amabila, vremea a fost excelenta, mancarea foarte multa si diversificata.

Camerele spatioase si extrem de curate, se facea curatenie zilnic.

Mini bar-ul se umplea aproape zilnic. Am avut 1 zi in care nu a venit nimeni sa completeze insa am rugat la receptie si pana ne-am intors in camera era deja plin minibar-ul.

Plaja este lata si nisipul fin, sezlongurile sunt o idee cam departe de apa, in ideea ca a fost f cald si efectiv ardea nisipul si cu un copil in brate nu era tocmai placut sa fugi in brate, dar ei se straduiau si udau destul de des insa nu tinea decat cateva minute.

Transferul cam 1.30-1.40 h de la aeroport.

Singurul minus e aeroportul din antalya, extrem de aglomerat, multa forfota, multe controale, si foarte prost organizati in privinta zborurilor a informatiilor afisate pe tabelele de zbor si in plus nu prea stiau engleza in aeroport, ceea ce mi s-a parut inacceptabil avand in vedere numarul de turisti straini.

Recomand cu mare drag acest resort tuturor care au nevoie de o vacanta linistita si in special celor cu copii.

O sa revin cu poze.

Impresii încărcate de Byu in 27.07.2017 22:33:49

Validat / Publicat: 27.07.17 23:05:29

• A fost prima sa vizită/vacanţă în TURCIA
VIZUALIZĂRI: 2052

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Byu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  7200 PMA (din 11 voturi) nota2

[27.07.17 22:41:52]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 27&ridAnt=79792

Publicitate    [23.08.19 22:21:48]