ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.07.2017
DIN: Satu Mare
ÎNSCRIS: 12.06.16
JAN-2017

Superb :) !

Mi-am propus sa nu mai scriu reviewuri pe acest sait, pentru ca am fost atentionata ca nu scriu corect... insa... in ciuda voastra ...nu voi renunta...dragii mei..., pentru ca am primit destul sprijin din partea colegilor si am hotarat sa va impartasesc impresiile mele :) ! Probabil ati observat unii ca va citesc pe unde ati umblat pentru ca vreau sa pasesc si eu in urma voastra:) !

Asta este... daca in continuare veti comenta va voi multumii... (asa invat si eu)... dar va rog frumos sa-mi scrieti si cu ce am gresit...

De atunci am vizitat multe locuri... si i-mi este greu sa ma abtin, deoarece va datorez :)

Asta era doar de introducere... in rest va povestesc.

Dupa revelion am vrut si noi putina rasfatare... si l-am primit pe deplin :). A fost un sejur de cateva zile in care ne-am simtit ca acasa :). Mare mi-a fost mirarea ca nu am gasit niciun review de aici... probabil multi sunteti ca si mine... nu scrieti despre locurile vizitate:(. Detalii amanuntite le gasiti pe siteul lor,daca sunteti interesati desigur.

Personalul era foarte ok,iar apartamentul a fost super curat (pentru mine asta conteaza cel mai mult ) .

Eu va recomand din suflet aceasta locatie... este superba... cu parcare proprie in curte.

Daca ajungeti cumva pe aici, pentru baile de la Nyirbator, nu ezitati sa alegeti acest hotel.

La strand veti ajunge doar cu masina (desi nu este departe, ... dar mie personal mi sa parut dificil).

Si acum depre cazare... stiu ca ar fii frumos sa va povestesc mai pe amanunt:insa cred ca pozele va vor arata mai mult.......si ma gasiti aici,si va raspund cu drag!!!

Noi am fost foarte multumiti!

Am fot cazati la un apartament DELUX... asta ne-am si dorit, ,,si pentru asta am platit . Eu va recomand!!!

Oricare rezervare are micul dejun inclus (este modesta insa cu siguranta aveti din ce alege... sunt foarte bune si proaspete, ,,, nu are sens sa va mai povestesc :) !

Eu va las cu pozele... nu ezitati sa i-mi puneti si alte intrebari.

Noua ne-a placut aici, abia asteptam sa revenim :) !

Eu va recomand aceasta locatie daca sunteti mai pretentiosi si vreti putin mai mult :) !

Trimis de printesa82 in 26.07.17 02:46:44
Validat / Publicat: 26.07.17 09:11:39
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în UNGARIA.

VIZUALIZĂRI: 1541 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (printesa82); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P07 Living... foarte comod.

[26.07.17 08:50:57]

Mutat în rubrica "Palma Hotel, NYIRBATOR" (nou-creată pe sait)

[26.07.17 09:14:26]

nicole33
[26.07.17 09:20:29]

@printesa82:

Mi-am propus sa nu mai scriu reviewuri pe acest sait, pentru ca am fost atentionata ca nu scriu corect... insa... in ciuda voastra... nu voi renunta... dragii mei..., pentru ca am primit destul sprijin din partea colegilor si am hotarat sa va impartasesc impresiile mele

Lasă prostiile, ignora cârcotașii și continua sa scrii.

Sunt destui romani pur sânge care scriu de parca limba romană ar fi fost Învățată la fără frecventa .

Eu aștept cu mare interes impresiile tale din Egipt ????

elviramvio
[26.07.17 11:50:33]

@printesa82:

Fii linistita, vei mai avea uneori cate o tepusa in suflet dar ignora, esti iubita si apreciata aici de cei mai multi.

Vacante frumoase in continuare si astept articolele tale!!

[26.07.17 13:26:04]

@printesa82: Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

printesa82AUTOR REVIEW
[26.07.17 17:32:33]

@webmaster26: Este ok. Multumesc frumos!

Nicu
[26.07.17 18:35:38]

Am fost si eu anul asta in Ungaria la bai in o statiune care incepe tot cu Nyir si a fost foarte bine. Ambele statiuni sunt aproape de Satu Mare si se ajunge usor.

In legatura cu scrisul corect... eu am fost atentionat de unu care nu a scris corect asa ca ce sa zic de scrisul corect, nu trebuie totul bagat in seama.

Sunt multi care vor sa dea lectii de comportament.

Dan&Ema
[27.07.17 13:15:14]

Superb! ????

ovidiuyepi
[27.07.17 23:30:26]

TE ROG FRUMOS !... NU ABANDONA !... SCRIE IN CONTINUARE SI IGNORA PE CEI CARE TE SUPARA... ABIA ASTEPT NOILE ARTICOLE DESPRE LOCURILE PRIN CARE AI TRECUT.

VACANTE FRUMOASE IN CONTINUARE SI NUMAI BINE.

Yersinia Pestis
[25.08.17 16:56:00]

Ha, ha, ha, te-nvăț eu cum s-abadonezi, că eu știu, am făcut-o, pe saitul ăsta, de vreo cinci ori!

Dar, dacă abandonezi, fă-o că vrei tu, nu că vor alții!

[15.09.17 17:14:32]

@printesa82: Cred ca cei care au scris ecourile de mai sus au spus exact ceea ce trebuie si de abandonat o faci ca vrei tu si nu altii. Iar in rest cui nu-i convine sa nu citeasca.

Si pe alta parte, noi cum am fi avut parte de un loc atat de frumos daca nu ne povesteai tu de el.

Foarte frumoasa cazare, demna de o printesa adevarata

Felicitari, votat cu mare drag.

printesa82AUTOR REVIEW
[17.09.17 01:57:24]

@mishu: Esti foarte draguta de fiecare data cu mine ????! Multumesc frumos pentru tot ????????????

DOINITA
[07.12.17 09:49:09]

Bravo! Vei scrie cat vrei tu si atunci cand simti. Noi cei care facem parte din marea familie AFA, suntem aici si vom citi si aprecia sau asa cum e in familie putem sa ne si dojenim putin.

Vacante frumoase!

Dan&Ema, DOINITA, elviramvio, mishu, Nicu, ovidiuyepi, printesa82