ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.07.2017
ÎNSCRIS: 05.02.13
JUL-2017
2 AD. + 2 COPII -- v: 5,10

Aşa da!

buna. revin si cu impresiile de la acest hotel, sapt trecuta am scris despre hotel cerna, din Saturn. Tin sa mentionez ca am stat 7 nopti la acest hotel in bulgaria dupa care am stat 3 nopti la Cerna.

cazarea s-a facut destul de repede, poate si dun cauza ca am ajuns la 16. Singura problema a fost ca nu au prea stiut cum sa ne explice sa ajungem cu masinile in parcarea nr 2, cea din fata hotelului fiind ocupata. un plus parcarea era pazita 24 de ore.

am avut fiecare familie cate un apartament cu chicineta, o camapea extensibila, o baie imensa si un dormitor cu pat dublu. E prima data când vad un hotel asa de curat. tin sa mentionez ca mai stateam si in hol, fara copii, pana la orele 00-01 si se frecau podelele si geamurile la acele ore.

La masa se face curat dupa fiecare, adica dupa ce terminau unii de mancat, intai se facea curat dupa care mancau altii. Nu am avut nici o problema din cauza mancarii, tinand cont ca am fost 2 familii, 4 adul si 4 copii. AI DE UNDE SA ALEGE, MAI ALES FF MULTE FRUCTE cirese, pepeni, nectarine, struguri, caise mere, pere, la discretie. Daca se terminau aduceau altele

un plus piscinele, atat cea interioara cat si cea exterioara, curate. Cea exterioara cu 4 topogane cu apa, cea interioara cu apa incalzita la 31 de grade. salvamari la ambele piscine, sauna curata.

am f putine lucruri de comentat. se poate merge cu copii, e un loc ok. la plaja nu au sezlonguri si nici restaurant cum ai daca mergi in albena, distanta e putin mai mare decat 150 de metrii dar e ok, tinand cont ca fetitei mele ii scosesem ghipsul când am ajuns la mare si tot putea parcurge distanta,

animatorii is cam slabuti dar isi dau interesul.

Trimis de biancaramona in 18.07.17 17:27:15
Validat / Publicat: 18.07.17 19:08:10
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: hotel vita park albena, byala- hotel vemara

VIZUALIZĂRI: 3483 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (biancaramona); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[18.07.17 19:07:32]

@biancaramona:

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 06&ridAnt=79364

DANIEL ROTARU
    [19.07.17 11:13:45]

@biancaramona: salut, foarte corecte observatiile, asta am scris si eu mai detaliat in comentariul anterior acestuia;

am uitat insa sa scriu de ciudatenia numerotarii etajelor, la receptie ne au zis ca avem camera 519 etajul 5, de fapt era etajul 3 toata ziua, la lift de la parter sare direct la 3... pana la 8, iar din holul receptiei se intra direct la etajul 2, camere cu 200... aici cu matematica e mai ciudat de inteles acest hotel... ;

dar in rest curat in camere, restaurant, mancare buna si fructe multe, multe...

biancaramonaAUTOR REVIEW
    [19.07.17 20:51:13]

Asa este. Se incepe cu et 2. noi am stat la 3 si urcam un rand de trepte

cristiant
    [03.08.17 11:18:09]

@biancaramona: Buna,

Poti, te rog, sa imi spui unde este parcare nr. 2? Inteleg ca prima parcare este in spatele hotelului.

Multumesc

biancaramonaAUTOR REVIEW
    [03.08.17 17:15:48]

Se trece prin fata hotelului si faci putin la dreapta. nu e parcare asfaltata, dar e pazita si ingrijita. Poti sa ii intrebi pe cei de la hotel, pt ca nu te lasa sa intrii in parcare pana nu aduci de la receptie un cartonas pe care il pui in geam. Cam 100 de metri de la intrarea in hotel in parcarea 2

cristiant
    [03.08.17 17:53:00]

@biancaramona: mulțumesc

biancaramona, cristiant, DANIEL ROTARU
    Alte impresii din această RUBRICĂPrestige Hotel and Aquapark (ex Golden Yavor) :

• pagină generată în 0.039329051971436 sec