Ovicris Hotel (ex Selena)

17.07.2017
Avatar Mameza
DIN Brașov
înscris/ă în 17.07.17
JUL-2017
REGIM MASĂ DP
Aproximativ 1250 lei

Hotel Ovicris, fost Selena - Eforie Nord - NOTA 10 cu felicitări

Tocmai am venit din concediu de la Eforie Nord, Hotel Ovicris, fost Selena. Toate comentariile anterioare ale turiștilor, in defavoarea locației nu sunt întemeiate!!!

Este o locație deosebită, hotelul si restaurantul foarte curate, primitoare, personalul foarte cumsecade, deschiși, știu să se poarte frumos cu turiștii, ne-am simțit foarte bine!!!

Locația la 10 minute de mers lejer, până la plajă!!!

Oricum, dacă ceva nu a fost la nivelul așteptărilor acelor turiști nemulțumiți, părerea mea, este că doar oamenii sunt vinovați de acele neajunsuri raportate și este doar o reclamă negativă adusă tuturor celor care se implică pentru ca noi, Turiștii să ne simțim bine in acele câteva zile petrecute pe litoralul românesc!!!

Felicitări pentru toate eforturile depuse!!!

Deci, mă repet: nota 10 cu felicitări!!!

Impresii încărcate de Mameza in 17.07.2017 10:29:11

Validat / Publicat: 17.07.17 11:15:12

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Mamaia și Eforie Sud, Venus
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Nu am mai fost in alte locatii, doar in România

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Mameza); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2
  • Ai fost acolo, la Ovicris Hotel (ex Selena)? - Scrie impresii / Incarcă foto din sejur
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de Mameza? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[17.07.17 11:14:51]

@Mameza: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 32&ridAnt=79280

Este posibil ca acele critici să nu mai fi fost întemeiate acum, în 2017, pe timpul sejurului dvs.

La fel de posibil mi se pare ca proprietarii să fi luat măsuri potrivite și să fi remediat acele deficiențe - bravo lor, în acest caz