Pensiunea Bitu

înscris/ă în 07.07.17
JUL-2017
REGIM MASĂ MD+DP+AI

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

Am fost multumit! O pensiune/hotel de nota 10!

Am facut rezervarea telefonica, doamna mi-a trimis factura si voucher-ul.

Pensiunea este situata in zona centala a statiunii. Rezervarea a fost facuta pentru o camera dubla matrimoniala, cand am ajuns la destinatie doamna a observat ca avem si copilul de 12 ani cu noi si ne-a oferi un apartament in loc de camera dubla fara alte costuri suplimentare.

Masa o serveam in regim a la carte (discutam dimineata ce voiam sa servim la pranz), mancarea foarte buna, servire excelenta, doamna era foarte atenta cu noi la fel si doamna care ne servea la masa.

Recomand cu cea mai mare placere Hotelul/Pensiunea Bitu!

Multumim inca odata doamnei pentru ospitalitate si servicii.

Impresii încărcate de gigelz in 17.07.2017 10:26:13

Validat / Publicat: 17.07.17 11:43:28

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Litoral/Ardeal/Valea Prahovei etc.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (gigelz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[17.07.17 10:42:07]

@gigelz: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

• Exceptional (Mar.2017) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 10.03.17 de Geniu din TâRGU JIU) - RECOMANDĂ
  • Experienta neplacuta (Jun.2015) - punctaj satisfactie: 3.88 (scris in 05.06.15 de dana01 din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Drept la replică (Jun.2015) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 17.06.15 de Hotel Bituu din BAILE OLANESTI)
  • Nemultumit (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 3.50 (scris in 16.06.14 de Saka666 din GALATI) - NU RECOMANDĂ
  • Un client satisfacut pe deplin (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 9.40 (scris in 23.05.16 de Radu_Laur din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Se poate si mai bine (Jun.2013) - punctaj satisfactie: 7.60 (scris in 19.06.13 de Tzutzuricu40 din VOLUNTARI) - RECOMANDĂ
  • Placut (Jul.2015) - punctaj satisfactie: 8.80 (scris in 29.07.15 de marius69 din PLOPENI [PH]) - RECOMANDĂ