La Carabela Apartamentos [Puerto de la Cruz]

REGIM MASĂ DP
3485 Lei

La Carabela

Hotelul La Carabela 3 stele

Cazarea la acest hotel am achizitionat-o dupa Wizzair (Hotel+ avion).

Am fost cazati 7 nopti, cu regim de masa demipensiune. Camerele sunt curate, luminoase se prezinta in realitate ca in pozele de pe booking.

Lenjeria si prosoapele sunt curate si schimbate la 2 zile, iar curatenie se face zilnic.

Camera are chicineta, dotata cu frigider, vase de gatit, plita, chiuveta, mobila de bucatarie, tacamuri, etc, tot ce ti trebuie daca iti doresti sa te autogospodaresti.

Receptia este deschisa non stop, si te ajuta cu informatile necesare.

Mancarea a fost gustoasa si variata. Plateam separat bautura.

Singurele neplaceri au fost ca pentru uscator de par trebuia sa merg la receptie sa-l solicit si sa-l duc inapoi in aceeasi seara/zi. Si pentru telecomanda trebuia platita o garantie care se restituia la plecare, dar nicaieri in Spania nu am mai platit (am mai fost in Valencia, Malaga, Madrid, Barcelona)

Impresii încărcate de andreeaandreea5 in 11.07.2017 15:11:08

Validat / Publicat: 11.07.17 15:48:28

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în SPANIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (andreeaandreea5); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[11.07.17 15:46:41]

Mutat în rubrica "Apartamentos La Carabela, TENERIFE" (nou-creată pe sait)

=====

=====

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 25&ridAnt=79073

- cristina47
[11.07.17 16:08:16]

"Si pentru telecomanda trebuia platita o garantie care se restituia la plecare, dar nicaieri in Spania nu am mai platit (am mai fost in Valencia, Malaga, Madrid, Barcelona) "

Si in Malgrat de Mar se platea, la hotel, o garantie pentru telecomanda: 20 de eruos.

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos