Lula Hotel

JUN-2017
240 EUR
+ COPII: 3 -- varsta: 10-16

Un hotel foarte SLAB!

Din pacate am avut un concediu din punct de vedere al hotelului foarte neplacut.

Desi este aproape de plaja in jurul hotelului este santier...

micul dejun este aproape inexistent doar un ou si 2 feli de rosii si un deget de branza.

Camerele sunt slabe fara sapun la baie fara prosoape de corp in special baia este extrem de mica.

Personalul foarte ciudat acestia nu prea salutau ba chiar pareau oarecum iritati cand ne uitam la ei.

Din pacate sau furat si bani din camere probabil cand se facea curat. Bineinteles curetenia insemna cearceaful intors pe dos si "putina ordine".

Foarte dezamagit nu mergeti niciodata la el. Incercati hotel Castle sau Luxury.

Impresii încărcate de Marius902 in 01.07.2017 00:53:27

Validat / Publicat: 01.07.17 08:16:07

• A fost prima sa vizită/vacanţă în ALBANIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Marius902); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 5 voturi) nota2

[01.07.17 08:15:37]

@Marius902: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 00&ridAnt=78679

[01.07.17 11:11:40]

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii

- MITA
[12.07.17 10:56:22]

@Marius902: Buna, ziua. Am citit impresiile tale de vacanta din Ksamil, si ma intereseaza mai multe amanunte rferitoare la plaje la mancarei altele... Peste 2 saptamani ma duc si eu acolo... PS, si la drum. Multumesc

• Un hotel ce trebuie EVITAT!!! (Jun.2017) - punctaj satisfactie: 2.50 (scris in 30.06.17 de bageac din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Vacanta intermediara Ksamil (Jun.2017) - punctaj satisfactie: 9.62 (scris in 22.06.17 de arub din ORăşTIE [HD]) - RECOMANDĂ