Kaliakra Superior Hotel

REGIM MASĂ UAI
1200euro
+ COPII: 2 -- varsta: 4 si 2 ani

Super hotel

Amplasarea Hotelului foarte buna, mancare buna bauturile slabute, camere curate baile moderne superba plivelistea...

Am fost cu copii care au fost super incantati, mancarea diversificata adica de foame clar nu mureai... ! (eu am preferat carnea prajita in fata mea in defavoarea tocanitelor.

Am primit camera la etaj superior in prima faza am fost dezamagita dar am ramas surprins placuta cand am ajuns in camera si am vazut privelistea, am mers cu inca o familie care au primit camera la etajul 3 si aveau vedere ezact in tufe.

Un mare minus in prima zi mi. a disparut din camera o solutie dezifectanta care nu costa putin 100 ron plina sigilata:( nu am facut scandal din cauza ca sotul a spus ca am lasat o acasa :( si sunt sigura ca femeia de servicu avea si o fata de hoata🙁!

Dar per total numai de bine.

Impresii încărcate de Eusimy in 28.06.2017 08:13:00

Validat / Publicat: 28.06.17 09:23:47

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Eusimy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[28.06.17 09:22:53]

@Eusimy: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

=

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 20&ridAnt=78593