Vila Magdalena (unitate neclasificată)

23.06.2017
Avatar arub
DIN orastie
înscris/ă în 14.07.12
JUN-2017
REGIM MASĂ fara masa
+ COPII: 2

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut” — (1) la momentul publicării, nu existau alte impresii recente în rubrica curentă SAU (1A) ar fi meritat rubrică nouă, dar crearea ei nu a fost considerată oportună (în acel moment); — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ impus unei astfel de selecție. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Vila Magdalena Gevgelija

Cum aveam nevoie de o cazare in drumul spre Albania m-am oprit la vila Magdalena in Gevgelija si am rezervat un apartament pentru 6 persoane cost 40 euro.

Apartamentul este la etajul 1 alcatuit din 2 camere mari, in prima camera pat dublu, bucatarie deschisa dotata cu tot ceea ce trebuie inclusiv cafea si zahar, in frigider 3 ape minerale la 1,5 l si 6 sucuri la doza, a doua camera mare cu doua paturi duble, prosoape si sapun la baie.

am iesit si am luat cina la unul din cele 5-6 restaurante din zona trei minute de mers pe jos de la vila. Mancare buna, preturi bune.

La iesirea sprea autostrada sunt doua statii peco pret motorina 48 de dinari macedonieni, curs 1 euro este 61 dinari recomand sa detineti dinari caci altfel motorina o platiti un euro,

La magazinele de langa vila se poate plati in euro si va intreaba cum vreti restul euro sau dinari. Recomand Vila Magdalena.

adresa este Slobodan Mitrov Danko 62, Gevgelija, 1480, Macedonia

Impresii încărcate de arub in 23.06.2017 14:03:50

Validat / Publicat: 23.06.17 16:49:28

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (arub); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4400 PMA (din 5 voturi) nota2

[23.06.17 16:49:06]

Mutat în rubrica "Vila Magdalena, GEVGELIJA" (nou-creată pe sait)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 01&ridAnt=78456

- arub
[23.06.17 16:59:44]

@webmaster26: pozitionarea e corecta, poze mu am

[23.06.17 18:28:50]

- Keyla
[29.07.17 14:26:33]

@arub: Mi-am facut si eu o rezervare la aceasta vila. As dori sa stiu daca se poate plati cu cardul sau numai cash. Sper ca accepta euro, denari macedonieni nu stiu unde sa schimb. Mulumesc!

- arub
[29.07.17 15:38:21]

@Keyla: plata o veti face in euro. Langa pensiune este un chiosc non stop unde puteti plati in euro si primiti rest in dinari, sau la magazinul din apropriere va intreaba cum doriti restul dinari sau euro. Cu cardul va recomand daca nu aveti dinari sa platiti in statia PECO... avantaj noi platitorii cu card 0,75 centi litrul de motorina... la cash 1 euro litru... la un plin se simte. Vacanta placuta

- Keyla
[29.07.17 15:52:00]

@arub: Mulțumesc mult!

• Vila Magdalena - loc excelent pentru tranzit spre Grecia (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 30.08.17 de Keyla din TIMISOARA) - RECOMANDĂ