Berlin Golden Beach Hotel

JUN-2017
REGIM MASĂ Ai
Parcare 140 leva cazare 840 euro

Nu incercati

Am ajuns la hotel in jur de ora 10 si am primit brațările si in aproximativ o ora camerele, dar nu ca cele vizionate (am avut doua camere duble si un apartament) in principiu nu nea deranjat foarte tare,

la masa tipic all inclus, pentru o înghețată ne-am plimbat la toate barurile si după un scandal am primit una de persoana la prânz si cina,

daca vroiam fructe (cirese si caise) trebuiai sa te bati cu bătrânii ca ajungeau duar pentru 10 persoane (îmi pare rău ca nu am filmat),

la terasa din la recepție si in anumite camere miros conținu de canal, lângă este o statie de epurare când bate vântul dinspre ea la fel,

daca nu ai mâncat pana la ora închiderii ești dat afara de seful de sala indiferent ca mai ai in farfurie,

plaja plina de scoici si un nisip mare, intrarea in apa brusca si adâncă,

daca nu ați ales concediu evitati

Impresii încărcate de Dragos, in 19.06.2017 15:06:23

Validat / Publicat: 19.06.17 23:11:11

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Dragos,); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2
  • sait oficial al acestei destinații:
  • Coordonate GPS ale acestui obiectiv: 43.30048200 N, 28.04868300 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Berlin Golden Beach Hotel? - Scrie impresii / Incarcă foto din sejur
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de Dragos,? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[19.06.17 18:08:14]

14 nopți? De curiozitate, încă sunteți acolo?

[19.06.17 23:10:31]

@Dragos,: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 69&ridAnt=78374

Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile "Q&A" (întrebări şi răspunsuri), de multe ori foarte utile, în direct, de la "faţa locului".

Completări, ajustări (inclusiv în privinţa notelor şi calificativelor acordate) — pot fi aduse prin rubrica ecouri, la finalul sejurului.