Pensiunea Regina Munţilor [Moieciu de Sus]

înscris/ă în 19.06.17
JUN-2017
------

O mini vacanta reusita

Am petrecut un sfarsit de saptamana alaturi de un grup de prieteni si am ajuns la concluzia ca vom reveni cu placere.

Inca de la bun inceput am fost placut impresionati de gazdele primitoare.

Cabana este amplasata intr-o zona linistita, cu peisaje frumoase. Camerele sunt suficient de spatioase, fiecare avand baie proprie. Lenjeria din camera a fost curata, camerele curate, baile curate, chiar daca bateriile sanitare nu erau noi.

Mancarea a fost extraordinar de buna si variata.

Gazdele iti lasa mana libera, nu ne-am simtit spionati sau verificati la fiecare miscare.

Cine isi doreste sa petreaca o vacanta frumoasa si relaxanta, cu mancare buna, poate merge linistit in aceasta locatie.

Impresii încărcate de dana c. in 19.06.2017 14:24:23

Validat / Publicat: 19.06.17 17:47:34

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dana c.); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[19.06.17 17:47:10]

@dana c. : bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

------

Te-am ruga să (re) verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

-------

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 39&ridAnt=78372