Casa Bella [Bughea de Sus]

înscris/ă în 30.03.16
JUN-2017
REGIM MASĂ DP +extra

Bughea 2017

Am fost in aceasta locatie in perioda 09-14.06.2017 cu ocazia absolvirii de catre fetita mea a 4 clase primare.

Organizarea evenimentului de o zi a fost facuta de catre o agentie din Bucuresti si ne-am hotarat sa prelungim excursia in familie.

Am plecat cam indoita cu recenziile date pe sit.

Ceea ce am gasit acolo a fost exact pe gustul meu.

Felicitari Monica, Luci si fetelor de la bucatarie.

Cu drag Daniela, Corneliu si Mara.

Vom reveni asa cum am promis in decursul acestui an.

Complexul precizeaza ca este conceput pentru grupuri (tabere copii, teambuilding) si are o capacitate mare de cazare si spatiu exterior pentru relax.

Impresii încărcate de sefa in 19.06.2017 09:31:03

Validat / Publicat: 19.06.17 11:51:03

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (sefa); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[19.06.17 11:50:26]

@sefa: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

-------

Te-am ruga să (re) verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

-------

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 94&ridAnt=78356