Ferdinand Hotel

înscris/ă în 13.06.17
JUN-2017
REGIM MASĂ bufet

Conditii de cazare neplacute

vreau sa fac cunoscut urmatorul astect legat de Hotelul Ferdinad, Herculane.

am avut un sejur 05-12,06,2017 cu bilet care cuprindea pensiune completa, masa bufet si 4 proceduri/ pers. in cadrul bazei de tratament. toate bune si frumoase in oferta

cand am ajuns acolo ne-a intampinat o d. na receptionera foarte amabila, am facut formalitatile si ne-am cazat.

in camera care era destul de mica am gasit doua halate de baie destul de uzate, mocheta de pe jos murdara, pur si simplu ti se inegreau picioarele daca nu umblai cu papucii, o lenjerie cat de cat curata care nu ne-a fost schimbata pe toata perioada sejurului (nici halatele), nu se aspira.

sa trecem la masa, aici niste domni ospatari deosebit de amabili si atenti, dar care erau foarte incorsetati de o doamna ospatar de la bar (Dorina),

nu s-a respectat oferta din bilet adica bufet pe motiv ca nu au suficiente persoane ca sa poate servi bufet,

mancarea gustoasa portii destul de mari, preturi f. ,,piperate... daca erai venit prin agentie.

baza de tratament cam micuta dar cu un personal amabil.

Impresii încărcate de viorelaana in 13.06.2017 11:17:37

Validat / Publicat: 13.06.17 16:08:04

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Constanta, Mamaia; Rm. Valcea, Caciulata, Caras severin, Herculane, etc

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (viorelaana); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[13.06.17 16:07:45]

@viorelaana: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 70&ridAnt=78250

- MihaiSt
[02.12.17 12:02:53]

Fix asa, chiar mai rau. Cazare in perioada 30.11-03.12.2017, acum sunt tot aici Si scriu.

Nepasare maxima, ceri Sa se schimbe prosoapele Si halatele de baie, murdare din prima zi sau rupte, Si... ti se spune ca se face dar... surpriza, sunt aceleasi.

Trec peste faptul ca anunt ca vom fi 3 adulti Si in suita de gasesc doar doua prosoape. Al treilea se sterge pe... mocheta, sau cum?

Micul dejun... produse putine Si de calitate indoielnica,

accesul la piscina foarte mica greoi Si pe scari Si culoare reci de dardai de frig, cina la fel, trebuie Sa Te grabesti Sa prinzi ceva... pacat de ospatari.

Clar o locatie in care nu voi mai reveni!

E un exemplu de cum nu se face turism. ASA NU!!!

[02.12.17 12:10:51]

@MihaiSt: Ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Daca doreşti, copiază textul de mai sus şi reincarcă-l - cu eventuale ajustări, completări etc - folosind linkul ADAUGĂ IMPRESII NOI

• Preturi mari, conditii mediocre (Oct.2018) - punctaj satisfactie: 4.95 (scris in 07.11.18 de DeuxEx din TâRGU JIU) - NU RECOMANDĂ
  • NU recomand!!! (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 2.75 (scris in 12.06.18 de ANILU din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel Ferdinand Baile Herculane (May.2018) - punctaj satisfactie: 6.00 (scris in 30.05.18 de papalito din PLOIEşTI) - NU RECOMANDĂ
  • O alegere greșită (Apr.2016) - punctaj satisfactie: 5.85 (scris in 02.05.16 de FloraR din LUGOJ) - NU RECOMANDĂ
  • Gust amar (Jan.2016) - punctaj satisfactie: 5.00 (scris in 03.02.16 de Shod din ARAD) - RECOMANDĂ
  • Excelent (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 8.90 (scris in 01.09.15 de Mircea90 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Serviciile lasă de dorit! (May.2015) - punctaj satisfactie: 7.00 (scris in 12.05.15 de daydorina din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ