Vila Karina [Teșila] (unitate neclasificată)

06.06.2017
Avatar deliapt
înscris/ă în 20.05.09
JUN-2017

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut” — (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă SAU (1A) ar fi meritat rubrică nouă, dar crearea ei nu a fost considerată oportună (în acel moment); — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

O vacanta minunata!

Valea Doftanei mi-a lasat o impresie f frumoasa, nu departe de aglomeratia capitalei si departe de aglomeratia de pe Valea Prahovei.

Vila karina este o locatie primitoare, curatenie, curte spatioasa, ideala pt copii, mancare delicioasa, gazde foarte amabile... leagane, mese, bancute, mansarda cocheta pentru vremea urata si nu numai, liniste si relaxare!

Locatia este foarte usor de gasit, imediat din drumul principal.

Nu pot sa nu punctez inca o data mâncarea care a fost extraordinara iar gazdele receptive si saritoare la dorintele noastre, pana la cel mai mic detaliu. Recomand!

In apropiere se poate merge la lacul si barajul Paltinul.

Impresii încărcate de deliapt in 06.06.2017 14:57:37

Validat / Publicat: 06.06.17 15:28:39

• A fost prima sa vizită/vacanţă în ROMÂNIA

Notează ca FAVORIT[ ce înseamnă? ] - ales ca "favorit" de 1 useri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (deliapt); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3000 PMA (din 5 voturi) nota2

[06.06.17 15:10:10]

@deliapt: Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 06&ridAnt=78028

Mutat în rubrica "Vila Karina [Teșila], VALEA DOFTANEI" (nou-creată pe sait)

- deliapt
[06.06.17 15:54:46]

@webmaster26: sunt ok coordonatele.

[06.06.17 16:20:04]

- mishu
[20.02.19 22:24:33]

@deliapt: O zona frumoasa intr-adevar, si eu imi doresc sa ajung pe acolo. Cat la intrebarea pe care mi-ai pus-o prin PM nu iti pot raspunde pentru ca nu ai activata optiunea de a primi PM, asa ca poate imi mai trimiti un mesaj, cu o adresa de email pentru ca as putea sa iti trimit ceva informatii.

- deliapt
[21.02.19 13:08:14]

@mishu: ok, nu am stiut ca nu am acriv dar iti trimit adresa mail. multumeeeesc!