Unde mâncăm în zona Voineasa?

05.06.2017
Avatar ngldaniel
înscris/ă în 29.05.17
JUN-2017

Restaurant Floare de colț / Zan [Voineasa]

Restaurant Zan

Am fost cazati in alta pensiune si am dorit sa luam masa la Zan, nu am reusit! Doi adulti si doi copii am fost ignorati timp de 20-30 de minute, nici macar buna ziua nu ni s-a dat.

Au pe terasa undeva la 8-10 mese, consider ca puteau in acest timp sa ne salute macar.

Nu suntem o familie cu pretentii, dar am fost nevoiti sa ne ridicam de la masa dupa aceasta perioada de timp deoarece ni s-a parut ca eram invizibili!

Tin sa precizez ca am reusit sa facem rost de un meniu singuri.

Cele doua persoane care serveau au iesit din bucatarie de cel putin trei ori fiecare!

Nu recomand!

Impresii încărcate de ngldaniel in 05.06.2017 21:26:51

Validat / Publicat: 05.06.17 22:59:28

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ngldaniel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[05.06.17 22:59:08]

@ngldaniel: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în zona Voineasa?, VOINEASA / VALEA LOTRULUI" (deja existentă pe sait)

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare)"

Conform Regulamentului AmFostAcolo, articolul va fi publicat fără note, întrucat nu aţi beneficiat efectiv de serviciile acestei unităti de alimentaţie publică.