Pensiunea Oana Boutique

DIN Târgu Mureş
înscris/ă în 17.05.17
MAY-2017

Weekend romantic la pensiunea Oana Boutique

Un weekend de neuitat alaturi de o persoana draga intr-un loc aparte in care pana si ultima grija dispare odata cu stresul din viata cotidiana. Cu alte cuvinte, acesta este motivul pentru care am ales sa-mi petrec timpul liber alaturi de partenera mea la renumita pensiune Oana Boutique.

Peisajul impresionant care a reusit sa ne capteze atentia in mai putin de cateva secunde a fost unul din principalele motive pentru care alegerea facuta a fost una extrem de potrivita. Culorile dau viata intregului peisaj, conturand o imagine inegalabilă a Carpatilor Meridionali si lasand cu usurinta fara suflare orice turist. Lasand la o parte peisajul care poate fi descris la infinit, pensiunea in sine a fost de asemenea primitoare, iar conditiile ireprosabile.

Restaurantul de care dispune este unul spatios, oferindu-ne sansa de a lua masa in timp ce admirăm ansamblul artistic de care statiunea se bucură, dar si ocazia de a alege dintr-o variata gama de sortimente.

Camerele spatioase ne-au oferit sansa de a avea parte de odihna si relaxare, lipsind cu desarvarsire orice inconvenient. Conditiile ireprosabile si-au facut simtita prezenta in intreaga incinta pe tot parcursul sejurului, iar spatiul amenajat in afara pensiunii pune la dispozitia oricarui turist un bun prilej de relaxare intr-o ambianta placuta.

Amabilitatea personalului extrem de sociabil este cea datorita careia va lua nastere dorinta turistului de a se intoarce.

Avand in vedere toate cele mentionate mai sus si descrierea succinta a sejurului reusit de care am avut parte alaturi de partenera, recomand cu incredere serviciile prestate de pensiunea Oana Boutique - http://www.oanaboutique.ro/

Impresii încărcate de renegade221 in 18.05.2017 00:55:43

Validat / Publicat: 18.05.17 06:03:09

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (renegade221); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 7 voturi) nota2

[18.05.17 05:58:23]

@renegade221: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 24&ridAnt=77662

1. PMA = Puncte Mulţumire-Apreciere = sistem de notare a contribuţiilor la informarea comunităţii. Vezi detalii aici TOP