Miss Depolo Guesthouse (unitate neclasificată)

16.05.2017
Avatar Irina7
DIN Timişoara
înscris/ă în 10.04.16
MAY-2017
REGIM MASĂ md

Miss Depolo - cazare si gazda dragute

Stam in Timisoara, pentru noi e mai aproape sa vedem capitala Serbiei decat a Romaniei :)

Am decis intr-un weekend sa vedem Belgradul, sa plecam sambata dimineata, am gasit cazarea pe Booking, dar am citit si pe amfostacolo, am decis sa ne cazam acolo. Eu de obicei ce vad pe booking, caut dupa aia sa fac rezervare singura. Miss Depolo are site, raspunde la solicitari in cateva ore, deci am avut cazare confirmata rapid, cu toate detaliile. Fac acest lucru pentru ca am avut cateva surprize neplacute cu Booking, in care ne-am trezit la cazare ca nu aveam rezervare.

Noi am vrut o camera separata pentru 2 persoane, cu baie privata. A fost curat, aveai tot necesarul, sigur se poate sta si o vacanta aici. Este o casa care a fost transformata in hostel/ B&B, sunt camera cu multe paturi suprapuse, si mai sunt 3 camere duble. Pretul a fost foarte bun (30 euro camera/noapte) si hostelul e aproape de toate atractiile Belgradului.

Proprietarii sunt foarte draguti, te ajuta cu orice informatie, nici nu mai ai intrebari dupa aia.

Recomand cazarea aici, noi am fost singurii oaspeti in toata casa, nu stiu daca este galagios sau aglomerat cand sunt mai multi oaspeti.

Impresii încărcate de Irina7 in 16.05.2017 10:16:09

Validat / Publicat: 16.05.17 10:41:40

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în SERBIA. A mai fost în/la: Kopaonik

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Irina7); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[16.05.17 10:19:03]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 54&ridAnt=77630

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

• Miss Depolo, locul ideal de popas în Palilula (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 24.08.16 de Dragos din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ

pagină generată in 6.61840200424 sec