DRR Belleville Hotel

înscris/ă în 18.07.16
JUL-2016
REGIM MASĂ Al
+ COPII: 2 -- varsta: 7 si 14

La fel de frumos ca intotdeauna

Este pentru a patra oara cand venim la Duni, singurul loc in care as dori sa revin in fiecare an. De fiecare data cand spui ca ai vazut totul nu este asa, ceva nou apare.

Sejurul acesta m-a facut sa simt totusi o mica dezamagire in sufletul meu, dar care nu m-a facut sa imi schimb viziunea despre acest resort minunat. Serviciile pentru clienti (customer service) mi s-au parut mult mai slabe fata de sezoanele anterioare (ex. In parcare ni s-a vorbit foarte urat si vehement dar intr-o limba necunoscuta-bulgara-. La receptie am intalnit o doamna care nu studiase foarte bine engleza, cu toate ca era receptionista, si ne-a luat mult pana am facut check-in-ul).

In rest mancarea, curatenia, vremea, conditiile din camera; de pe plaja; de peste tot au fost excelente.

Cel mai mult mi-a placut zona toboganelor atat cele mici (unde am putut sa ma joc cu fiul cel mic - 7ani) cat si cele mari (unde am reusit sa ma distrez cu fiul cel mare - 14ani). Eu cred ca aceste tobogane vor aduce din ce in ce mai multi clienti deoarece au facut resortul sa semene cu unul din Turcia, iar la restaurantele de langa aceste tobogane poti servii cat de multe felii de pizza doresti dupa distractia de la aquapark. Este un loc grozav pentru toate varstele, toate familiile.

Recomand Belleville daca doresti sa faci putin sport pana la plaja si daca iti plac toboganele sau daca vrei sa respiri aerul curat al padurii care se afla in vecinatatea hotelului (noi am avut vedere spre padure, iar intr-una dintre dimineti am zarit o veverita).

Impresii încărcate de Kta08 in 26.04.2017 14:35:20

Validat / Publicat: 26.04.17 17:54:07

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Nessesbar, Balcic, Kaliakra, Sunny Beach, Varna, Albena, Nisipurile de aur

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Kta08); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4950 PMA (din 10 voturi) nota2

[26.04.17 14:47:05]

La primul review încărcat pe sait, să-i spunem lui @Kta08: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 29&ridAnt=77267

Mai ales despre tobogane - nu prea avem...