Casa Grande [Eforie Nord]

Avatar Patricia B
înscris/ă în 20.04.17
JUL-2016
REGIM MASĂ Nu

review încărcat de pe telefon!

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

Aveti grija cu Casa Grande!!

Din pacate nu am prea multe de spus despre Casa Grande, si nimic de bine.

Dupa ce am facut rezervare pe booking.com si mi s-a confirmat telefonic rezervarea, mare mi-a fost uimirea cand am ajuns sa-mi spuna ca toate camerele sunt ocupate.

Aveam nr rezervarii, pentru 3 camere, le-am zis ca am vorbit si la telefon, Dna de la receptie a zis ca avem dreptate, insa camerele s-au ocupat si sa vorbim cu patronul.

Patronul un ***, se vedea pe fata lui, probabil venisera altii care au stat o perioada mai mare si a dat camerele, deoarece era o perioada aglomerata.

Am zis ca nu e posibil, ca sunam la protectia consumatorului, moment in care s-a infuriat si ne-a zis sa plecam din vila lui! Un om de o nesimtire extraordinara!

Dupa ce am iesit in strada am inceput sa ne cautam cazare in alta parte, deja era tarziu, insa am gasit la o vila draguta, unde am aflat ca nu suntem singurii care au trecut prin aceasta experienta cu Casa Grande.

Asadar, mare grija!!!

Evitati locul acela!

Impresii încărcate de Patricia B in 20.04.2017 22:18:49

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 20.04.17 / 23:07:19

VIZUALIZARI: 182

Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Patricia B); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
NOU! Deţineţi ori administraţi o unitate hotelieră? AmFostAcolo vă pune, de-acum, la dispoziţie pachetul de promovare CONTACT CITIŢI MAI MULT [+]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 6 voturi) nota2

[20.04.17 23:01:25]

@Patricia B: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Articolul va fi publicat FĂRĂ NOTE, cf. Regulamentului - nu aţi fost cazați efectiv la această unitate.

insa am gasit la o vila draguta...

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

pagină generată in 0.501200914383 sec