Casa Tudor (unitate neclasificată)

19.04.2017
Avatar adigo2
DIN Bacău
înscris/ă în 19.04.17
MAR-2017

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

Casa cu suflet frumos

Este a patra oara cand ma cazez in aceasta pensiune si am apreciat de fiecare data tratamentul gazdei precum si conditiile de cazare.

Camerele in care am stat eu si prietenii sunt spatioase, dotate cu baie proprie iar lenjeria era foarte curata. Iar ca si element de decor, am observat pe unii din pereti ca erau agatate bucati mici de plase cu sare cristalizata din mina Turda.

De asemenea am apreciat bucataria doatata cu toate cele necesare autogospodaririi, sala de fitness/ sala de joaca pentru copii, precum si terasa cu mica gradina de flori ce bucura ochii.

Dupa ce imi anuntam vizita, gazda ma astepta de fiecare data cu caldura, anuntand conditiile si posibilele alternative de cazare.

In calitate de gazda mi-a prezentat si de aceasta data oportunitatile de petrecere a timpului liber si s-a oferit chiar sa imi fie ghid la unele din atractiile turistice (salina Turda, Cheile Turzii, mormantul lui Mihai Viteazul, etc.) fara a percepe nici o taxa.

Desi a fost cazata in aceasi perioada si o echipa de handbal de juniori, gazda a reusit sa administreze situatia si nu am fost deranjati de exuberanta copiilor.

Impresii încărcate de adigo2 in 19.04.2017 22:17:17

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 19.04.17 / 22:50:24

VIZUALIZARI: 131

Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (adigo2); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
NOU! Deţineţi ori administraţi o unitate hotelieră? AmFostAcolo vă pune, de-acum, la dispoziţie pachetul de promovare CONTACT CITIŢI MAI MULT [+]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 7 voturi) nota2

[19.04.17 22:31:49]

@adigo2: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 12&ridAnt=77157

pagină generată in 0.575487852097 sec