Estreya Residence Hotel

APR-2017
REGIM MASĂ Ai
240 EURO

Minisejur de Paste la Estreya Residence

Anul acesta am hotarit sa petrecem Pastele in Bulgaria la un hotel cu piscina interioara si exterioara cu apa termala si am gasit Estreya Residence,statiunea Sfintii Constantin si Elena.

Un hotel de 4*, amplasat in mijlocul unui parc plin de verdeata imens.

Drumul a fost ok fara prea multe asteptari in vama (max. 15min). Din Rm. Valcea pina la destinatie am facut cam 6ore cu mici opriri. Ajunsi la hotel in 15 min am fost cazati.

Camera dubla superioara, cu baie mare, dotata cu frigider, tv, AC, absolut tot ce vrei.

Personal amabil.

Am avut servicii all-inclusive cu mincare pentru toate gusturile, diversificata, masa festiva de Paste cu oua rosii, carne de miel, ciorba de miel cozonac etc. Open bar de la ora 10-22.

Plusul acestui hotel pentru perioada aleasa sunt piscinele cu apa termala(temp. apei 34-38*).

Curatenie in camera s-a facut zilnic, prosoape schimbate, obiecte de igiena.

TOTUL A FOST OK. CU SIGURANTA VOM MAI REVENI LA ACEST HOTEL.

Impresii încărcate de amv in 19.04.2017 12:47:07

Validat / Publicat: 19.04.17 13:34:25

• A fost prima sa vizită/vacanţă în BULGARIA

Notează ca FAVORIT[ ce înseamnă? ] - ales ca "favorit" de 1 useri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (amv); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 7 voturi) nota2

[19.04.17 13:34:09]

@amv: Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 01&ridAnt=77146

pagină generată in 0.759193181992 sec