Pensiunea Ovidiu

înscris/ă în 10.12.13
APR-2017
00000lei

Paște 2017

Am mers cu familia la pensiunea Ovidiu din Crișan. Per total aș fii acordat nota 8, dar doamna Nicoleta știe de ce am scăzut această notă la 6 cu indulgență.

Cina festivă a fost o mare păcăleală pe față, dar nici celelalte mese nu au fost pe măsura așteptărilor.

Nimic din ce voiai să comanzi din ofertă, nu aveau, doar ce-ți ofereau ei.

Poate pe viitor domnii administratori să fie mai serioși. Oricum, personal nu recomand! Ca și pensiune, aș da cel mult trei stele.

Aveți grijă mare, mai ales dacă mergeți cu copii!

Impresii încărcate de Cornelia Marin in 19.04.2017 11:15:51

Validat / Publicat: 19.04.17 11:50:49

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Cornelia Marin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[19.04.17 11:50:19]

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 35&ridAnt=77143

pagină generată in 0.62095785141 sec