ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 16.04.2017

Sub orice critică
Sub orice critică

încărcat de pe telefon!

White Coral - nu recomand

Am fost anul trecut in perioada 29 iul 5 august in Grecia, pe insula Thassos cazati la White Coral.

Nu as dori sa treaca nimeni prin ce am trecut noi.

La inceput totul bine si frumos, problemele au aparut in momentul in care de la wc a aparut o scurgere. In prima zi nu am zis nimic, ok, dar si urmatoarele zilele a fost la fel, chemase un instalator sau ce era acela insa inafara sa arunce o privire nu a facut nimic, urmand alte cateva zile fara nici o interventie din partea gazdei.

Nu vreau sa jignesc pe nimeni insa gazda era pe nicaieri, pe langa faptul ca nu a rezolvat problemele aparute atat la noi cat si la vecini s-a comportat urat cand am plecat, adica ea spala terasa de la etaj fara sa isi dea seama ca bagajele noastre erau exact pe unde curgea apa cum spala dansa, iar cand un prieten i-a atras atentia la fel a continuat.

Nici cu mingea nu am avut voie sa ne jucam, ca cica ii distrugem via.

Recomand Grecia, Thassos din tot sufletul dar din pct de vedere al cazarii am ramas dezamagiti!

Trimis de cristinadari in 16.04.17 20:44:31
Validat / Publicat: 16.04.17 21:31:56
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA.

VIZUALIZĂRI: 1069 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cristinadari); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster26 [16.04.17 20:52:15] »

Hristos a Înviat!

@cristinadari: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 17&ridAnt=77092

Mutat, la reorganizare, în rubrica "White Coral Studios [Skala Potamia], THASSOS" (deja existentă pe sait)

calatorul [02.05.17 21:37:19] »

Multumim pentru avertizare, cu parere de rau pentru neplacerile intampinate. Nu prea au scuza pentru asemenea comportament, ma intreb daca s/o datora felului in care ne inchiriaza camere.

Cum ati ales rezervarea si de unde ati facut/o? Am auzit informatii precum ca unele agentii romanesti care negociaza cu proprietarii de pensiuni din Grecia la preturi foarte mici, de care ei sunt nemultumiti. Apoi agentiile vand biletele clientilor romani la preturi marite cu un comision substantial, iar turistul roman spera sa gaseasca acolo ce a platit. DAr el nu stie ca grecul e nemultumit, se simte fraierit si se comporta ca atare fata de nevinovatul turist. RAmane de verificat.

Alegeri inspirate si vacante frumoase va doresc.

cristinadari [20.07.17 22:42:58] »

@calatorul: am mers prin agentie de turism, drumul a fost unul extrem de lung si obositor... sincer ne era tot una de niste bani in plus dar sa fie ok si staful si camera... nu stiu ce afaceri au ei dar anul acesta mergem cu alta agentie deoarece au cam crescut preturile...

calatorul [01.10.17 00:28:12] »

@cristinadari: Inteleg deci ca agentia este cea care a ales o asemenea cazare si v/a trimis la pensiunea asta, e foarte bine daca o schimbati, ar trebui sa semnalati si la agentie nemultumirile intampinate in vacanta si pe traseu. Succes si vacante frumoase.

calatorul, cristinadari
Alte impresii din această RUBRICĂMesimvria Studios (ex White Coral) :