Frangiorgio Hotel Apartments

înscris/ă în 10.04.17
APR-2017
REGIM MASĂ fara masa

Groaznic

De curand m-am intors din Cipru. Am avut cazare la Frangiorgio.

Ce pot sa spun e ca a fost cea mai proasta alegere.

Nu sunt foarte pretentioasa, stiam ca merg la un hotel de 3 stele, nu ma asteptam la mobila noua sau lux dar curatenia lasa de dorit. De fapt nu este.

Din prima zi ni sa dat o camera la et. 3, cu vedere la stada principala. Avantaj ca avea un geam la baie, dar cand l-am deschis era plin de apa pe canturi si de mizerie (geamul dadea undeva unde se adapostesc pasarile).

Din cauza zgomotului infernal am cerut a doua zi sa ni se schimbe camera (cea mai proasta alegere). Ne-au dat o camera la et. 1, cand am intrat mirosea a tigara ca intr-o bodega, la baie nu avea geam si tot mirosul din wc era infiltat in toata camera. Au probleme cu canalizarile sau cu apa nu stiu exact.

In orice caz NU MERGETI ACOLO. Mie personal mi-a stricat toata vacanta.

Am incercat pe cat posibil sa ajung cat mai tarziu noaptea in camera si sa plec la prima ora.

Vizavi este si un club, intr-una din nopti s-au batut, certat niste barbati de la 3 dimineata pana la 6.

Impresii încărcate de ANDREEA ELE in 10.04.2017 12:41:43

Validat / Publicat: 10.04.17 13:14:06

• A fost prima sa vizită/vacanţă în CIPRU

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ANDREEA ELE); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 5 voturi) nota2

[10.04.17 13:13:55]

@ANDREEA ELE: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 27&ridAnt=77043