Pensiunea Lostrița [Buhalnița, NT]

înscris/ă în 20.03.17
MAR-2017

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

O vacanta de vis

O pensiune ce merita vizitata! Mie mi-a facut o impresie super placuta si cu siguranta voi reveni cand voi mai avea ocazia.

Locatia este una linistita, camerele sunt curate si spatioase. Cu toate ca pretul camerei este foarte mic, aceasta nu ezita sa ofere calitate.

Mi-a placut foarte mult gazda, un domn foarte primitor si foarte atent.

Mancarea foarte gustoasa.

Mi-a fost mila de cainele fara un picior, daca vizitati aceasta pensiune, sa nu uitati sa cumparati un sac de granule pentru caini. ;)

Impresii încărcate de DanGavriloiu in 20.03.2017 10:21:17

Validat / Publicat: 20.03.17 11:53:49

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (DanGavriloiu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  5850 PMA (din 11 voturi) nota2

[20.03.17 11:24:01]

@DanGavriloiu: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

- adrianbogdan
[20.03.17 14:03:26]

Buna!

Sambata in drumul meu catre Slanic am trecut si pe langa acesta pensiune. Mie mi-a atras atentia pentru ca este bine semnalizata iar cadrul natural unde este amplasata (marginea lacului de acumulare Bicaz), este deosebit: munte, vegetatie, lac, sosea care serpuieste pe langa lac, restaurant cu specific pescaresc, foarte frumos.

Poze nu ai? ar fi interesant de vazut.

Cu bine!

- crismis
[20.03.17 16:45:43]

@DanGavriloiu: Bun venit pe AFA si din partea mea! Am in vedere aceasta pensiune inca din vara trecuta, cand am "ochit-o" pe booking. Buna recomandarea cu mancarea pt catel! Mersi!