Pensiunea Ciprian [Brădetu, AG]

înscris/ă în 17.03.17
MAR-2017

Drept la replică

Buna ziua,

Ne cerem scuze pentre neplacerile avute in trecut. De anul trecut din octombrie s-au schimbat proprietarul, personalul si s-au mai facut unele modificari!

Pentru noi, noii, proprietari locatia este una de vis, linistita, curata si primitoare.

Cuvantul surpriza descrie cel mai bine emotia amestecata cu nostalgie, atunci cand pasim in curtea interioara a pensiunii. Ramai uimit de spatiul care ti se deschide in fata ochilor, de linistea profunda ocrotita de garduri, de cerdacul care o tiveste de jur imprejur!

De aceea va invitam cu drag sa treceti inca o data pragul pensiunii noastre si sa va bucurati de ospitalitatea si serviciile nostre îmbunatatite.

Va asteptam cu mare drag!

Pensiunea Ciprian

Impresii încărcate de S.P. in 17.03.2017 16:58:32

Validat / Publicat: 17.03.17 23:00:35

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (S.P.); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos