SUS

Oaza Mira Guesthouse / Pansion [Lopantica] (unitate neclasificată)

30.01.2017
vârsta > 60 ani
DIN Bradulet-Arges
înscris/ă în 29.12.14
APR-2015
REGIM MASĂ Mic Dejun Inclus plus posibilitati de dejun.

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

O locatie la care voi reveni in 2017 cind am rezervat sederea!

Am facut deplasarea cu autoturismul la pensiunea"Oaza Mira"din localitate Lopatnica in apropiere de orasul Kralejo.

Am fost incitati de peisajul inconjurator, de asezarea pensiunii, de primirea mai mult decit calduroasa a gazdelor, de mincarea delicioasa si modul de prezentare a ei, de solicitudinea celor care ne-au gazduit, de aranjamentul national al camerei, simplu dar placut, de conditiile de confort si petrecere a timpului, mai ales ca era sarbatoare de Paste, ei fiind ortodoxi ca si noi.

Ne-am simtit importanti dar si ca in timpul petrecerii Pastelui in familie.

Anul acesta am rezervat cazarea si micul dejun la pensiunea"Oaza Mira"atit pentru familia mea cit si impreuna cu o familie de prieteni.

Suntem convinsi (altfel n-am recidiva) ca vom petrece sarbatoarea cel putin la fel ca in anul 2015! Daca va fi (si sper ca va fi) la fel ca in 2015, vom reveni si in anii urmatori.

Impresii încărcate de theosandu in 30.01.2017 21:28:04

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 30.01.17 / 22:44:21

VIZUALIZARI: 161

Nu a fost singura vizită/vacanţa în SERBIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (theosandu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2
  • Coordonate GPS ale acestui obiectiv: 43.68077000 N, 20.50231300 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Oaza Mira Guesthouse / Pansion [Lopantica]? - Scrie impresii / Incarcă foto din sejur
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de theosandu? - folosește rubrica Ecouri (de mai jos)

[30.01.17 22:41:46]

Mutat în rubrica "Oaza Mira Guesthouse / Pansion [Lopantica], [ALTE ZONE din SERBIA]" (nou-creată pe sait)

- theosandu
[31.01.17 01:53:52]

@webmasterX: Este corect; OK!

Vezi fotografiile în versiunea ptr telefon sau tabletă

[5] foto. Click pe poze pentru a le mări

fotografii din vacanta la Oaza Mira Guesthouse / Pansion [Lopantica]Foto VOTATĂ de mine!
P01 [APR-2015] Amplasarea Pensiunii.
# [50 PMA, +BONUS]

P02 [APR-2015] Gazda si sotia mea intr-un moment de"tandrete".
# [50 PMA, +BONUS]

P03 [APR-2015] Gratarul si plita unde se prepara friptura.
# [50 PMA, +BONUS]

P04 [APR-2015] Imprejurimea pensiunii.
# [50 PMA, +BONUS]

P05 [APR-2015] Vecini ai pensiunii.

[5] foto . Click pe oricare pentru a le mări