Onix Hotel [Rânca]

Avatar ALaschescu
înscris/ă în 02.01.17
DEC-2016

NU recomand

Am petrecut revelionul la acest hotel impreuna cu iubita mea si va pot spune ca mai bine mergeam intr-un club.

Hotelul a pus la dispozitia invitatilor 3 spatii in care s-a desfasurat evenimentul insa cei care nu-l cunosteau pe patron au fost pusi (printre care si noi 2) intr-o asa numita crama. Toate felurile de mancare, mai putin sarmalele, au fost servite reci bocna iar cand am cerut sa fim mutati in celelalte 2 sali ni s-a spus ca nu se poate si iata cum am petrecut revelionul ca niste "agarici" care au platit 1890 ron pentru 3 nopti.

De nervi am plecat chiar pe 01 de la hotel cu gandul ca nu vom mai trece prin acel hotel niciodata!

Am solicitat sa discutam cu proprietarul hotelului si acesta ne-a comunicat ca ar fi trebuit sa cerem sa ni se incalzeasca din nou mancarea daca nu ne-a placut... ce sa mai, un om care stie sa faca bussiness si pe care sper sa nu-l mai vad niciodata!

Ma gandesc serios daca sa-i fac reclamatie si la protectia consumatorului.

Impresii încărcate de ALaschescu in 02.01.2017 14:23:01

Validat / Publicat: 02.01.17 15:04:18

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Bran

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ALaschescu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[02.01.17 14:39:58]

@ALaschescu: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

[02.01.17 16:03:39]

@ALaschescu: Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

pagină generată in 0.191289901733 sec