Onix Hotel [Rânca]

înscris/ă în 29.12.16
DEC-2016
REGIM MASĂ Fără masa
+ COPII: 4

Citiți impresiile nu faceți ca noi!!!

Imi pare rău ca bucuria de a schia ne-a fost umbrita de condițiile de cazare.

Camere in care bate viscolul!!! , pereți cojiți!!! , fără presiune la apa!!! , un miros profund si continuu de șnițele in camere, iar la restaurant... am așteptat o ora si jumătate pentru 3 șnițele cu cartofi prăjiți!!!

La toate astea se Adaugă si ospitalitatea ZERO a proprietarului!!!

Singura impresie pe care mi-am putut-o forma este aceea de hotel comunist!!!

A! Curentul funcționează pe cartele magnetice. Introduceți orice card il locul celui pe care il primiți de la receptie si va funcționa. La noi merge cu cartele de la telesky.

Credeți-mă, am scris aceste rânduri nu pt ca am ceva cu locația ci pt faptul ca pur si simplu a trebuit sa mai plătim o camera in alta parte pt a ne putea odihni.

Nici măcar nu va recomand cealaltă locație tocmai din ideea ca poate cineva ar putea crede ca fac Antireclamă cu alt scop.

Cu speranța ca V-am putut ajuta va doresc vacanța plăcuta la Ranca

Impresii încărcate de Laura Georgescu in 29.12.2016 09:04:49

Validat / Publicat: 29.12.16 09:46:29

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Laura Georgescu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[29.12.16 09:39:12]

@Laura Georgescu: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 19&ridAnt=75478

Ne-am bucura, totuşi, să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou. Nu cred că interpretează nimeni ca "antireclamă".

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

[29.12.16 11:09:37]

@Laura Georgescu: Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

- Aurici
[04.01.17 14:43:27]

@Laura Georgescu: Am fost la Onix in 2009 si noua ne-a placut. Poate s-a deteriorat intre timp, ce sa zic, dar din punct de vedere al cazarii noi nu am avut nici un repros. Un avantaj a fost ca am fost vara, in august si n-am avut treaba cu frigul si viscolul. In schimb restaurantul nu ne-a placut nici noua. Am mancat la ei prima masa, un pranz, pentru ca ne era foarte foame si nu am avut timp sa prospectam. Pana a venit mancarea ni s-au lungit urechile iar nota de plata ne-a daramat. Am stat o saptamana la Ranca dar nu am mai mancat niciodata la Onix ci la vecinul Panoramic de vis-à-vis.

• Sarbatorile Pascale la Hotel Onix din Ranca (Apr.2018) - punctaj satisfactie: 9.88 (scris in 15.04.18 de rucanas din BRAILA) - RECOMANDĂ
  • In nici un caz hotel... (Feb.2018) - punctaj satisfactie: 3.12 (scris in 22.02.18 de Byu din ARAD) - NU RECOMANDĂ
  • Sunt dezamagit! (Aug.2017) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 03.08.17 de NicuPodar din CLUJ-NAPOCA)
  • NU recomand (Dec.2016) - punctaj satisfactie: 6.75 (scris in 02.01.17 de ALaschescu din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Nu recomand (Jun.2016) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 30.06.16 de madalin82 din CONSTANţA)
  • Nu recomand (Feb.2015) - punctaj satisfactie: 6.05 (scris in 21.02.15 de Mid11 din CRAIOVA) - NU RECOMANDĂ
  • Foarte curat (Sep.2012) - punctaj satisfactie: 7.31 (scris in 05.10.12 de MagdaMunteanu din BUCURESTI) - RECOMANDĂ