Zoli Apartmani

înscris/ă în 16.03.14
SEP-2016
REGIM MASĂ Fara masa

Super cazare

Cautasem pe net cazare pentru Hajduszoboszlo si am vazut impresii bune despre Zoli Apartments.

Am intrat in contact cu proprietarul, Zoli, care a raspuns repede si nu cu o oferta, ci cu doua. F important e ca se vorbeste romaneste, usureaza infinit comunicarea.

As putea spune ca Zoli a fost foarte amabil, mai ales ca am avut niste incertitudini legate de concediu si am comunicat cu el tot timpul ok.

In final am ajuns, noi am fost 3 persoane intr-un apart la vreo 800 de m de strand. Curat, bine utilat, bucatarie, vesela, perfect pt self-catering. Am putut cumpara in fiecare zi bilete la Aqua Palace de la Zoli cu 10% reducere, ceea ce a fost bine, pt ca acoperea pretul parcarii.

Din cate am inteles, Zoli are si apartamente mai aproape de strand, ceva de genul 100 de m, noua ne-a convenit acela.

Am uitat sa spun ca am fost asteptat si la gara, eu venind cu trenul de la Budapesta.

Sincer eu recomand o cazare la Zoli, e curat, confortabil si central, se vorbeste romaneste f bine asa ca primiti toate informatiile, ne-au ajutat chiar si cu adresa unui service auto. Multumim mult Zoli!

Impresii încărcate de Luc2014 in 12.11.2016 21:45:25

Validat / Publicat: 13.11.16 07:35:54

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în UNGARIA.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Budapesta

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Luc2014); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4950 PMA (din 9 voturi) nota2

[13.11.16 07:34:11]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 48&ridAnt=74869

- elviramvio
[13.11.16 07:51:01]

@Luc2014:

Buna recomandarea, cu atat mai mult ca a comunicat si cunoaste si romana. Daca ai ceva poze, n-ar fi rau si poate era bine sa descrii mai mult locatia, faci un bine amatorilor de aceasta statiune dar ii multumesti asa si gazdei.

Vacante placute!

- danita
[13.11.16 22:01:13]

Zoli, intr-adevar o super-gazda! il recomand si eu!

- mishu
[19.11.16 14:06:56]

@Luc2014: O buna recomandare, felicitari.

- Luc2014
[19.11.16 17:43:53]

@elviramvio: multumesc, data viitoare o sa fac asa, mai multe amanunte

- Luc2014
[19.11.16 17:45:57]