Pensiunea Yuppy Du (unitate neclasificată)

26.10.2016
Avatar Manuel U
DIN Craiova
înscris/ă în 25.10.16
AUG-2015
REGIM MASĂ Fără masa
2000 lei

Recomand

Am fost la Yuppi Du in August 2015 si in Iulie 2014.

Raport calitate/ preț excelent, camere curate, gazdele ne-au făcut sa ne simțim foarte bine.

Am fost un grup mai mare care am închiriat toate camerele din vila de lângă piscina, am avut acces si la grătarul din vila de vis-a-vis.

Piscina, foisorul, pontonul precum si priveliștea din camera creeaza o atmosfera de vacanța foarte plăcută. Apa din piscina este foarte curată, gazdele având grija sa o curate in fiecare seara.

Toti cei din grup am fost multumiți si o sa mai revenim.

Impresii încărcate de Manuel U in 26.10.2016 00:08:29

Validat / Publicat: 26.10.16 08:41:03

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: In zona - Herculane -Hotel Afrodita, Pensiune Casa Mihai

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Manuel U); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[26.10.16 08:40:32]

@Manuel U: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

• Un sejur placut; recomand (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 09.09.17 de popa-raz din CRAIOVA) - RECOMANDĂ
  • Nu recomand! (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 1.00 (scris in 19.08.17 de Omulnegru din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Nu recomand!!! (Jul.2017) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 17.07.17 de crs88 din ARAD)
  • Mai bine nu (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 2.94 (scris in 29.08.16 de Miram din CRAIOVA) - NU RECOMANDĂ
  • Nu recomand pensiunea YUPPY DU (Jul.2015) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 31.08.15 de ady87avr din ALBA IULIA)
  • INFO: