Vodisek Hotel

înscris/ă în 11.08.13
AUG-2016
130x 2
+ COPII: 2 -- varsta: 14,16

Hotel Vodisek din Koper: Oribil! Imputit! Furnici! Fugiti! Mai bine dormiti in masina!

Urmare de aici

Dupa 6 nopti petrecute in Austria, la Die Dorfvilla, Maishofen, in zona Zell am See - Kaprun (citeste impresii), am vrut sa stam si la mare. Si am ales o statiune din Slovenia, Koper. Mi se parea interesant aici. Ceea ce am gasit insa la hotelul Vodisek din Koper a fost groaznic. A fost cea mai groaznica locatie unde m-am cazat vreodata.

Este cel mai oribil hotel in care m-am cazat. Este rusinos ca Booking promoveaza astfel de locati: mizerabil, imputit, cu furnici in camera, prosoape si lenjeria groaznice, mizerie pe jos, fara geam la usa de la baie, etc. Nu stiam cum sa plec mai repede; desi rezervasem pentru 2 nopti, am plecat dupa prima. Nu iti venea sa intri, sa te speli sau sa te culci. Cred ca mai bine dormeam in masina. Plus personalul cu o atitudine dezastruoasa. Si toate astea la un pret de 130 euro pe noapte!

Spre exemplu, pe un sendvisch lasat pe noptiera, in 10 minute s-au urcat o gramada de furnici forte mici. Cand am chemat de jos de la receptie sa le arat, au zis ca ei nu vad nicmic, nici o furnica.

Nu recomand nimanui o astfel de experienta.

Impresii încărcate de giovanic in 12.10.2016 12:06:48

Validat / Publicat: 12.10.16 14:04:01

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în SLOVENIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (giovanic); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[12.10.16 14:03:16]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Hotel Vodisek, KOPER" (deja existentă pe sait)

------

Te-am ruga să (re) verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

--------

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 57&ridAnt=74328

-----------

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

- giovanic
[13.10.16 09:26:45]

@webmasterX: Cu tot respectul pentru webmasterX, impresiile nu sunt scrise ”la suparare” pentru ca a trecut ceva timp de atunci. Imi mentin si opinia si notele acordate.

Si, evident, am scris materialul pentru ca sa nu mai treaca cineva care poate avea acces la aceste informatii prin situatia prin care am trecut noi, stricandu-si vacanta.

Trebuie sa stiti ca am incercat sa chem protectia consumatorului de la ei, dar nu am reusit sa gasesc ceva, ma asteptam sa aiba si ei un telefon afisat, cum este la noi.

Mai pot adauga ca, aveam rezervate 2 nopti la ei si urmatoarea in Belgrad, platita deja cea din Belgrad. Situatia era atat de oribila incat am mers la Belgrad o noapte mai devreme, pierzand banii platiti pentru rezervarea care era cu o noapte mai tarziu, pentru nopatea in care am stat anticipat platind alti bani. Va dati seama ca nu eram dispusi sa pierdem niste bani doar de dragul de a face fițe.

[14.10.16 08:51:47]

@giovanic:

am mers la Belgrad o noapte mai devreme

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

pagină generată in 0.57520699501 sec