Rex Hotel

Avatar danimlh
înscris/ă în 06.09.12
JUL-2016

Recomand acest hotel!

Am fost in luna Iulie la acest hotel dar abia acum mi-am facut timp sa scriu despre el. Am rămas plăcut impresionați chiar daca am stat doar o noapte.

Camerele foarte mari si curate si ce e cel mai important ca are internet inclusiv in camera.

Are o terasa foarte drăguța in fata unde poți servi ceva si ai voie si cu băutura din afara hotelului.

Camera am primit-o chiar daca am ajuns la ora 10.

Este foarte aproape de centru, nu e nevoie sa mergi cu mașina si are parcare.

Ce ne-a dezamăgit a fost drumul pana acolo, noi crezând ca avem autostrada mai mulți km, nu doar cca 50 la intrare in Belgrad.

Dar una peste alta ne-am plăcut foarte mult si am hotărât sa revenim.

Impresii încărcate de danimlh in 13.09.2016 18:26:33

Validat / Publicat: 13.09.16 19:49:47

• A fost prima sa vizită/vacanţă în SERBIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (danimlh); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 4 voturi) nota2

[13.09.16 18:32:45]

@danimlh: Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 14&ridAnt=73581

Mutat în rubrica "Rex Hotel, BELGRAD [BEOGRAD]" (nou-creată pe sait)

- danimlh
[13.09.16 18:38:37]

@webmaster26: Acesta este!

- Michi
[18.09.16 13:52:05]

Am fost şi noi în tranzit acum două săptămâni şi sunt de acord cu tot ce ai scris.

- danimlh
[18.09.16 19:48:06]

@Michi: Ma bucur!

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos