Koukouras Hotel [Stalos]

înscris/ă în 17.12.15
SEP-2016
749 EUR

Kato Stalos - Hotel Koukouras & Lia Apartments

Am achizitionat un pachet turistic (cazare 7 nopti, avion, taxe, asigurari) pentru Creta-Chania, in statiunea Kato Stalos la Hotel Koukouras & Lia Apartments, printr-o agentie [by wm], de la targul de turism din Bucuresti.

A fost prima data cand am ales sa achizitionam un pachet de la targ. Am avut o mica neintelegere cu agentia (in sensul ca am platit pentru un studio si la cateva zile ne-au spus ca nu mai este disponibil si ne recomanda apartament contra unei sume modice negociate 30E) insa totul a fost ok intr-un final.

Preturile agentiei sunt foarte bune (in comparatie cu alte agentii ce oferta acelasi pachet turistic, IDENTIC) si serviciile ireprosabile. Ghida Ioana ne-a impresionat cu informatiile oferite.

Hotelul este chiar mai dragut in realitate (noi NU am stat la cel de pe plaja, ).

Avantaje: piscina mare, piscina copii, curatenie in fiecare zi, schimbare lenjerie si prosoape la 3 zile, aproape de plaja, taverne, magazine si statie de autobuz, liniste, receptie, pisici :).

Dezavantaje : plaja cu valuri mari uneori (puteti opta pt plaja din Agii Apostoli aflata la 3 km), semnal slab WI-FI.

Se mananca FOARTE BINE la restaurantul KATO STALOS MARE (angajatii sunt romani), portii mari si produse din partea casei.

Vizitati Gramvousa, Laguna Balos, portul vechi al orasului Chania si Elafonisi.

Impresii încărcate de BiancaB in 13.09.2016 15:56:33

Validat / Publicat: 13.09.16 18:22:36

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Thassos, Creta, Nei Pori, Meteora, Skiathos

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (BiancaB); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 6 voturi) nota2

[13.09.16 18:17:40]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 84&ridAnt=73573

ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".

Publicitate    [21.07.19 04:17:52]

• Relaxant (Jun.2015) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 03.07.15 de tazmumy din BUCURESTI) - RECOMANDĂ