ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.03.2010

Foarte nemulțumit
Sub orice critică
Foarte nemulțumit

Dezamagit

Am fost cu sotia cazati la POSEIDON BEACH 7 nopti si imi pare rau ca am nimerit in acest hotel jalnic. Parca intrai intr-un camin de stundenti, niste camere distruse de persoane, usile de la camere trancaneau toate, in camere un miros foarte inchis de la persoane care fumeaza ca nesimtitii in camere, paturile erau ca intr-un camin de studenti si nu cum ar fi trebuit sa aiba un hotel, clanta de la baie nu se inchidea, dusul mergea numai pe robinet, televizorul era fara butoane etc.

Imi cer scuze la d-na cryss24 care zice ca si-a facut luna de miere acolo si care zice ca a fost super la hotel si care are gusturi diferite fata de "fitoasa de paralia" care vad ca intradevar a patit cam la fel de rau ca si noi si bravo ei ca a facut calatorii optionale care intradevar sunt superbe. Ma bucur ca eu si sotia mea nu "AM AVUT ASA O LUNA DE MIERE CA D-NA CRYSS24".

Concedii placute urez la toata lumea si sa aiba parte de HOTELURI IN ADEVARATUL SENS AL CUVANTULUI si nu de camine de studenti.

Trimis de cornelius in 09.03.10 14:43:53

VIZUALIZĂRI: 2783 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cornelius); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 facuta din balcon la gradina in partea stanga, inspre mare, cu grinzile de la balcon in demolare
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

pepsi70ro
[09.03.10 14:57:26]

Si totusi...din cate observ in pagina oficiala a hotelului, conditiile de relaxare acolo sunt excelente. Daca nu ati fost incantati, de ce nu v-ati dus la un alt hotel mai linistit?

georgiana
[09.03.10 20:47:55]

Eu am cunoscut cateva persoane, care au stat acolo in sept 2008 si aveau doar cuvinte de lauda pentru acest hotel. Si erau si cu bebelusi. Si mancarea spuneau ca e buna.

L-am vazut si eu, are si camere cu vedere la mare, e in partea dinspre Kalamaki, mai inspre capatul Laganas-ului. Daca ati avut probleme, de ce nu ati cerut sa vi le rezolve??

dandy_pete*
[10.03.10 08:41:33]

La fel ca la d-na cryss24, va rog sa atasati si cateva poze cu hotelul si imprejurimi, pt a va intari cele scrise. Altfel...Din pozele de prezentare arata f. frumos, dar totusi o descriere a turistului face mai mult. Eu asa cred.

dandy_pete*, georgiana
Alte impresii din această RUBRICĂPoseidon Beach Hotel: