ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.09.2016
ÎNSCRIS: 04.09.16
STATUS: CHIBIȚ
JUL-1994

[mini]Articol de tip EVALUARE [nivel detaliere insuficient pt publicarea ca „review”]

Un concediu reuşit

Am ajuns la mare în Staţiunea Venus. Am intrat la Hotelul Carmen pentru că aşa se numea înainte. La recepţie ne-a dat cheile de la cameră. Ne-am cazat imediat la etajul 4 la ora 12:30.

Am intrat în cameră. Totul este curat în cameră şi în baie. Camera era cu vedere la mare. Ne-am culcat la ora 12:40 şi ne-am sculat la ora 15:00. La ora 15:05 am ajuns la plajă. Marea era curată şi frumoasă cu valuri mari fără alge.

La ora 20:00 am ajuns la restaurantul de la Hotelul Carmen. La restaurant am mâncat ardei umplut cu carne. Era o mâncare bună şi gustoasă. La ora 23:00 am intrat în cameră şi apoi a început să cânte muzica care era dată la maxim. La ora 01:00 ne-am culcat.

În următoarea zi ne-am sculat la ora 07:30. La ora 08:00 am ajuns la plajă şi am stat 3 ore. La ora 11:00 am intrat la restaurant şi am mâncat o ciorbă de vacă. Era o ciorbă bună şi gustoasă.

Cele două lifturi de funcţionau bine chiar dacă are 5 etaje. Nu am coborât pe scări pentru că nu era aglomerat la lift. La mare am stat 7 zile şi am prins o săptămână cu soare.

Trimis de Gabi5141 in 04.09.16 22:15:35
Validat / Publicat: 05.09.16 12:22:38

VIZUALIZĂRI: 792 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Gabi5141); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[04.09.16 23:24:24]

Review-ul e IDENTIC cu cel publciat anterior... Pfff...

Ce să credem, care variantă de mai jos e corectă?

1. "Am fost şi la Inter şi la Silvia dar nu am avut inspiraţie să scriu un alt text"

2. "Am realizat că nu am fost la Silvia, ci la Inter, aşa că am repostat textul la rubrica INTER"

3. "Am scris doar aşa, la mjto, ambele revs"

4. Alta = care? (detaliază, în acest caz)

Suspendat până la clarificare

[05.09.16 12:19:19]

Deşi autorul nu a considerat de cuvinţă să răspundă în vreun fel, vom publica articolul - de dragul pozelor ce redau "parfumul" altor vremuri.

Având în vedere relevanţa turistică ZERO a textului, articolul va fi publicat însă cu statut de EVALUARE - pentru (1) a nu anunţa inutul abonaţii şi (2) pentru a nu apărea în lista "ultimele impresii publicate"

Corina70
[05.09.16 12:59:05]

Eu cred ca acest set de impresii bate recordul, ma refer la "distanta" in ani, dintre data la care a avut loc sejurul si data la care a fost postat.

turkn
[05.09.16 21:35:52]

Eu cred ca mai ales memoria autorului bate recordul, prin detaliile pe care el ni le da:ore de culcare, sculare, masa, meniu.

Corina70, turkn
Alte impresii din această RUBRICĂInter Hotel (ex Carmen) :