Oneiro Resort [Mamaia Sat]

înscris/ă în 17.12.15
JUN-2016
TIP: COLEGI

Cazare Mamaia sat

Confirm tot ceea ce a scris Cristina G. in articol. Noi am avut si micul dejun inclus (variat si gustos) insa recomand mai multi clesti pe masa astfel incat sa fie cate unul pentru fiecare platou. Astfel poate fi evitata coada ce se formeaza.

Pot adauga faptul ca exista un magazin exact langa resort (apartine acestuia), pe strada din partea dreapta unde preturile sunt decente, magazinul de langa plaja avand preturi foarte ridicate.

Daca doriti sezlonguri pe plaja gasiti destul de departe (spre Navodari), din cate am inteles nu s-a primit aprobare de la primarie pt a exista mai multe plaje amenajate.

Ne-am simtit minunat. O sa revenim cu siguranta!

Impresii încărcate de BiancaB in 22.08.2016 15:01:11

Validat / Publicat: 22.08.16 15:39:29

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (BiancaB); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 3 voturi) nota2
  • sait oficial al acestei destinații:
  • Coordonate GPS: 44.30282100 N, 28.62413200 E - neconfirmate încă
  • Ai fost acolo, la Oneiro Resort [Mamaia Sat]? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de BiancaB? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[22.08.16 15:12:32]

Te-am ruga să (re) verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 98&ridAnt=72525