SUS

DIN Montreal
înscris/ă în 08.03.15
OCT-2015
TIP: SINGLE

review încărcat de pe telefon!

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

6 luni in Cuba

In martie 2015 satul de frigul din Montreal, am decis ca a venit momentul sa fac ceea ce-mi spuneam si propuneam de un secol (mi se parea mie), adica sa nu mai petrec alta iarna in Canada.

Asa ca mi-am abandonat jobul pe care il aveam si mi, -am gasit altul, care sa - mi permita sa fac ceea ce vreau. In octombrie 2015, am lasat tot si am plecat la Cuba. Cubaneza mea refuzind cu indirjire sa vina in Canada, am decis sa mearga Mahomed (eu) la munte (ea)

A fost greu dragi tovarasi. Am fost obligat de situatie sa ma trezesc la 5 dimineata cind cinta cocosul vecinilor (pe care cocos m-am oferit sa-l cumpar, cu intentii criminale). Am fost obligat sa dorm in decembrie cu geamurile deschise ca erau 18-20 de grade noaptea. Am fost obligat sa dorm cu Madam in brate ca aveam un pat de doar doua persoane.

Cred ca sunt mazochist caci in octombrie ma intorc la suferinte, loll

Impresii încărcate de cian in 22.08.2016 04:26:33

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 22.08.16 / 10:27:17

VIZUALIZARI: 1483

Nu a fost singura vizită/vacanţa în CUBA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (cian); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  3 PMA (din 3 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii / Incarcă foto din excursie
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de cian? - folosește rubrica Ecouri (de mai jos)

[22.08.16 09:53:18]

6 luni în Cuba şi doar atât ai să ne povesteşti? :)

Nivelul redus de detaliere clasifică articolul sub pragul de publicare (sau undeva la limita lui). Din acest motiv, impresiile nu primesc PMA standard, alocate în mod obişnuit fiecărui articol încărcat pe sait [PMA standard = puncte de mulţumire-apreciere standard = din partea echipei administrative].

Sperăm să găseşti însă timp / disponibilitate pentru a completa un set minim de aspecte - referitoare, de exemplu, la camere, bucătărie & masă, alte facilităţi oferite de unitate; amabilitatea personalului; împrejurimi, drumul până acolo, etc - eventual un set minimal de fotografii din (mini) sejur, astfel încât să putem totuşi reda articolului "votul saitului" -- şi, implicit, posibilitatea de votare a lui de către ceilalţi membri.

Poţi folosi linkul EDIT IMPRESII (afişat cu roşu sub textul trimis), disponibil permanent până la validare şi timp de 30 de minute după aceea. Eventuale completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă).

- pentru a încărca fotografii din [mini]sejur: amfostacolo.ro/pic_addnew ... 25&ridAnt=72493

- mishu
[22.08.16 10:34:23]

@cian- Sunt foarte de acord cu web-ul. O asemenea destinatie si o asa perioada inseamna mult astfel incat ajungi sa vezi locul nu numai ca si turist. Am vazut ca ai avut un ecou la un alt articol despre Cuba si oricat ti-ar fi de greu (nu stiu de ce) cred ca am aprecia cu totii un articol despre Cuba, asa cum ai vazut-o tu in toata aceasta perioada.

Votul acordat este pentru incurajare.